آموزش شارژ سریع گوشی در نیم ساعت

شارژ سریع

آموزش شارژ سریع گوشی در نیم ساعتآموزش

آکاایران: آموزش شارژ سریع گوشی در نیم ساعت

آکاایران: فرض کنید که 10 دقیقه بیشتر فرصت ندارید و اگر از خانه بیرون بروید ممکن است تا چند ساعت به منبع برق دسترسی نداشته باشید تا گوشی را شارژ کنید. در چنین شرایطی می توان از شارژ سریع استفاده کرد.

فرقی نمیکند چه سیستم عاملی دارید، باتری در تمام گوشی ها معضلی است که هر چقدر هم قدرتمند باشد بالاخره شما را تنها میگذارد.

فرض کنید باتری موبایل شما در مرز هشدار قرمز قرار گرفته و مدام به شما یادآوری می کند که اگر می خواهید از گوشی استفاده کنید باید آن را شارژ کنید. در چنین شرایطی می توان از شارژ سریع استفاده کرد. به این صورت که تمام اپلیکیشن های باز را که در زمینه گوشی مشغول فعالیت هستند، ببندید.

بعد از آن گوشی را در حالت پرواز قرار دهید و سپس آن را به برق وصل کنید.در چنین حالتی حداکثر نیم ساعت زمان لازم است تا گوشی شما شارژ شود چراکه حالت پرواز تمام ارتباطات رادیویی گوشی را قطع می کند، بنابراین باتری در کمترین حالت فعالیت قرار می گیرد.

البته باید به این نکته هم توجه داشت که شارژ سریع باتری در درازمدت در صورتی که به شکل مداوم استفاده شود می تواند به باتری شما آسیب بزند. بنابراین فقط در شرایط اضطراری از این قابلیت استفاده کنید. این روش شارژ میان سیستم عامل های همراه مشترک است و فرقی میان iOS، اندروید و ویندوز نیست.

.

منبع : mihantaz.com

تبلیغات