ادیسون بر رایانه شما نظارت می کند
ادیسون بر رایانه شما نظارت می کند

مصرف انرژی

امروزه مسئله حفاظت از محیط زیست و منایع انرژی در همه زمینه ها گسترش یافته و حتی به محدوده اینترنت و رایانه های شخصی نیز نفوذ کرده است تا جایی که شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری معتبر در طراحی و ساخت محصولات خود آن را مورد توجه قرار می دهند . کمپانی Verdiem( با شعار: تنها انرژیی را مصرف کنید که به آن نیاز دارید)  سازنده نرم افزارهایی برای مدیریت و کنترل مصرف انرژِِی در رایانه های شخصی و شبکه ها می باشد و به کاربران رایانه کمک می کند تا بر میزان انرژی مصرفی رایانه ی خود نظارت داشته باشند.

Edison یک نرم افزار رایگان برای کنترل و نظارت بر میزان انرژی مصرفی در رایانه است که به وسیله آن می توانید به راحتی بر مقدار انرژی مصرفی رایانه خود نظارت کنید. با استفاده از ادیسون می توانید زمان هایی را که از رایانه خود استفاده نمی کنید را تنظیم نمایید تا در آن اوقات رایانه شما در حالتی قرار گیرد که کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشد همچنین به وسیله ادیسون می توانید تنظیمات بیشتری در رابطه با زمان های کار با رایانه و یا زمان هایی که از رایانه بیشترین استفاده را می نمایید انجام دهید .

ویژگی ها:

قرار دادن رایانه در حالت صرفه جویی انرژی

غیرفعال کردن عملیات های اضافی هنگامی که از رایانه استفاده نمی کنید.

ادیسون قادر است میزان انرژی که از هدر رفتن آن جلوگیری شده و میزان CO2 که از تولید آن جلوگیری نموده است را تخمین زده و محاسبه نماید.

اعمال تنظیمات مختلف در بازه های زمانی متفاوت بر اساس کاری که با رایانه انجام می دهید .

و …

لینک دانلود :

دانلود برای ویندوز XP

دانلود برای ویندوز Vista

 

سیستم مورد نیاز :

ویندوز XP  یا Vista

256 مگابایت حافظه رم

دارا بودن Microsoft .NET Framework 2.0

 

مجله اینترنتی پریانا

تنظیم برای تبیان: ناظمی

منبع : tebyan.net

تبلیغات