محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس
یک پزشک: واقعیت این است که میزان محبوبیت و یا بازار محصولات الکترونیک را نمی‌توان با استفاده از ادعاهای شرکت بزرگ تعیین کرد.

بررسی سایت‌ها و میزان کامنت‌های موافق و مخالف هم نمی‌تواند، گرایش کلی بازار را به دست بدهد.

اما ما بدون اینکه به فروشگاه‌های بزرگ سر بزنیم و یا از مردم نواحی مختلف نظرسنجی کنیم، می‌توانیم نمایی کلی از خواسته‌های مردم را به دست آوریم.

راه ساده‌اش بررسی مواردی است که در Wished list کاربران آمازون قرار می‌گیرند.

این فهرست را البته نباید با فهرست برترین موارد یا آرزوهای واقعی مردم اشتباه کنید. معمولا کاربران آمازون متناسب با نیاز و جیب خود، این موارد را انتخاب می‌کنند. مسلم است که اگر محدودیت مالی نبود همه مثلا یک
محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس تبلت,سامسونگ,تلویزیون

محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس تبلت- در زمینه تبلت، بیشتر مردم در آمازون نگاهی اقتصادی دارند، بنابراین این کیندل فایر HD هفت اینچی است که گوی سبقت را از بقیه ربوده است.

محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس تبلت,سامسونگ,تلویزیون

تلویزیونالبته مسلما به خاطر اینکه خود آمازون عرضه‌کننده این تبلت‌ها است، یک عامل مخدوش‌کننده است و باعث می‌شود تبلت‌هایی زیادی از این شرکت، در فهرست موارد مورد علاقه مردم قرار بگیرند.

- نبود تبلت‌های اپل در بالای فهرست، خیلی جالب است. خب، مشخص است که وقتی ارزان‌ترین تبلت اپل یعنی آی‌پد مینی ۱۶ گیگ وای فای ۳۰۰ دلار برایتان تمام شود، این محصول را در فهرست موارد خود قرار نمی‌دهید. بنابراین این محصول اپل در رتبه ۲۵ ایستاده است! در حالی که گلکسی تب ۳ هفت اینچی محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس تبلت,سامسونگ,تلویزیون

سامسونگ- یک نتیجه‌گیری تا همین جا: مردم به ابزارهای ارزانی که محتوای اینترنتی را برایشان روی محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس تبلت,سامسونگ,تلویزیون

- محصول جالب بعدی که در ایران هم خیلی‌ها دوستش دارند و دوست دارند آزمایشش کند، ترنسفورمر بوک شرکت ASUS است.

محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس تبلت,سامسونگ,تلویزیون


- یک چیز جالب این است که این محصول یکی از دو محصول گران‌ بالای ۴۰۰ دلاری است که است که توانسته به فهرست ۴۰ تایی آمازون برسد. پس خیلی جالب است که ببینیم ترنسفورمر چه خصوصیاتی داشته که با وجود اینکه بالای ۴۰۰ دلار قیمت دارد، توانسته در رتبه ۱۴ بایستد.

- یک محصول نسبتا ناآشنا تبلت دراگون تاچ است که که ۸۰ دلار بیشتر قیمت ندارد. اگر دنبال تبلت ارزان اندرویدی هستید، حتما این مورد را ببرسی کنید. چون بعید به نظر می‌رسد جمعیت زیادی از مردم، همین طور بی‌دلیل چیزی را برگزینند.

محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس تبلت,سامسونگ,تلویزیون


- تنها محصولات الکترونیکی پرطرفدار در کریسمس تبلت,سامسونگ,تلویزیون

همچنین بخوانید : نسخه پنجم بازی پرطرفدار و خشن GTA
گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
گردآوری توسط بخش مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات