بهترین دستگاه ویندوز 8 را بخرید
گویا آی تی: خرید یک دستگاه ویندوز ۸ به سادگی نیست. درست است که اکنون ویندوز ۸٫۱ به بازار آمده است اما باید قبول کنیم که اکثر دستگاه های موجود در بازار هنوز بر روی سیستم عامل ۸ و یا حتی ۷ اجرا می‌شوند.

در این بررسی می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین دستگاه موجود در بازار که نیاز شما را بر طرف می‌کند را معرفی کنیم تا خرید راحت‌تری داشته باشید.

خوب، پس بیاید با هم آموزش ببینیم تا بهترین دستگاه ویندوز ۸ را انتخاب کنیم.

حرید یک
بهترین دستگاه ویندوز 8 را بخرید ویندوز ۸,لپ تاپ,ویندوز تبلت

بهترین دستگاه ویندوز 8 را بخرید ویندوز ۸بهترین دستگاه ویندوز 8 را بخرید ویندوز ۸,لپ تاپ,ویندوز تبلت

ویندوز تبلتتقریباً همه مدل‌های تبلت ویندوز دارای لوازم جانبی صفحه کلید اختیاری است و مرورگر اینترنت اکسپلورر ۱۱ در این تبلت به سادگی و با سرعت بالا کار می‌کند.

در بسیاری از تبلت های ویندوز ۸، یک کپی از Office Home و Student از پیش نصب شده است.

خرید یک بهترین دستگاه ویندوز 8 را بخرید ویندوز ۸,لپ تاپ,ویندوز تبلت

لپ تاپامروزه Surface Pro ۲ و Windows ۸ hybrids فروش بالایی در ویندوز تبلت ها دارند.

تبلت های ویندوز ۸ دارای طراحی ۱۰ و ۱۱ اینچی هستند و با باطری حداقل ۹ ساعت و امکان اتصال ۳G/4G ارایه خواهند شد. ضمن اینکه مدل‌های ۱۱ اینچی به همراه یک کیبورد فیزیکی خواهند بود.

بهترین خرید برای دانشجویان کدام است؟

همان طور که می‌دانید دانشجویان جز افرادی هستند که به دلیل پروژه و کارهای دانشگاهی استفاده زیادی از این دستگاه های هوشمند می‌کنند.

تقسیم‌بندی:

اول باید گفت دانشجویان را باید به دو دسته تقسیم نمود.

دسته اول دانشجویانی که فنی هستند و یا نیاز به نرم‌افزار خاص تحت ویندوز دارند، مانند دانشجویان عمران که نیاز به برنامه‌هایی کدی همچون اتوکد دارند یا دانشجویان گرافیک که نیاز به برنامه‌های گرافیکی دارند.

دسته دوم دانشجویانی که نیاز به برنامه خاص تحت سیستم‌عامل ویندوز ندارند مانند دانشجویان مدیریت یا دانشجویان ادبیات فارسی.

نیازهای مشترک و نیازهای خاص:

هر دو دسته نیازهای مشترکی از قبیل: سبکی، حمل و نقل، نیاز به استفاده از اینترنت، نیاز به چک کردن ایمیل، انتخاب واحد الکترونیکی، خواندن کتاب‌های و داکیومنت‌های الکترونیکی، ویرایش فایل‌های دفتری و… دارند.

اما دسته اول نیاز به اجرای برنامه‌های ضروری خود در سیستم‌عامل ویندوز را دارند و این نیاز آن‌ها را از هر انتخابی باز می‌دارد.

بهترین پیشنهاد:

باید بگوییم که تبلت‌های ویندوز ۸ و یا لپ‌تاپ‌های موجود در بازار تأمین کننده نظر و نیازهای آن‌ها خواهد بود اما بازهم توصیه اصلی و اساسی خرید لپ‌تاپ با توجه به نیازهای خود می‌باشد.

اما دسته دوم می‌توانند از تبلت‌های اندرویدی یا تبلت‌های اپلی استفاده نمایند تا هم نظر آن‌ها تأمین گردد هم نیاز آن‌ها.

همچنین بخوانید : بهترین دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات+تصاویر و مشخصات
گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
گردآوری توسط بخش مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات