فاصله بین Paint و Photoshop را پر کنید!

دردسر بزرگ هنگامی آغاز می شود که نیازهای عادی روزمره برای ویرایش تصاویر، نه در آن حد حرفه ای است که حوصله منتظر ماندن برای باز شدن و اجرای Photoshop باشد و نه آنقدر پیش پا افتاده و عادی که Paint ویندوز از پس آنها بر آید. در این جاست که Paint.Net این فاصله عمیق را به خوبی پر می کند.

,پینت,فتوشاپ,عکس,مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه

ویرایش عکس

بسیاری از کاربران امروزین رایانه ها، در بیشتر مواقع نیاز به ویرایش تصاویر خود دارند و برخی از این ویرایش ها باید حرفه ای باشد. در اینجاست که پای ابزارهای قوی همچون ,پینت,فتوشاپ,عکس,مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه

کنتراست

یک از ویژگی های خوب واسط کاربری جدید این است که همه پنجره های ابزاری، در صورت بزرگ بودن تصویر به شکل خودکار شفاف یا Transparent می شوند تا کاربر تمرکز خود بر تصویر را از دست ندهد.

,پینت,فتوشاپ,عکس,مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه

گرافیک

در این ابزار رایگان لایه ها همان گونه که در ,پینت,فتوشاپ,عکس,مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه

فتوشاپ

همان گونه که گفته شد، قدرت این نرم افزار را باید در منوهای آن جستجو کرد. به ویژه در منوی Adjustments و Effects. در اینجاست که Paint.Net پا را از یک ویرایشگر ساده فراتر می گذارد و امکانات یک برنامه حرفه ای را در اختیار شما می گذارد.

منوی Adjustments به شما این امکان را می دهد که تنظیمات اولیه و فوری را از جمله تنظیم رنگ مایه (Hue)، سیاهی تصویر، کنتراست و مانند آن را روی ,پینت,فتوشاپ,عکس,مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه

عکاسی

اما در منوی Effects این قابلیت را دارید که از افکت های تصویری که بیشتر مورد استفاده کاربران حرفه ای است بهره ببرید. افکت هایی که به سرعت به شما این امکان را می دهند که تغییرات قابل توجه و جالبی را در تصویر مورد نظر خود اعمال کنید.

,پینت,فتوشاپ,عکس,مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه

پینت

همان گونه که پیشتر نیز گفته شد، قدرت این نرم افزار با افزودن پلاگین های جدید به آن دو چندان می شود و حتی گاهی این پلاگین ها دقیقا مشابه و حتی قوی تر از نمونه های مورد استفاده در نرم افزارهای حرفه ای هم از آب در می آیند!

در مجموع Paint.Net ابزار رایگانی است که سعی در آن کرده که ساده ترین و مهمترین نیازهای کاربران را برای ویرایش تصاویر به وجود آورد و در این میان اولیه ترین ابزارهای برنامه های Raster و Vector-based را فراهم آورده است.

همه تلاش این برنامه، همان گونه که گفته شد این است که فاصله بین یک نرم افزار حرفه ای و اولیه را پر کند که باید گفت به خوبی از پس این مسئولیت برآمده است.

 

بخش دانش و زندگی تبیان

منبع : tebyan.net

همچنین بخوانید : چطور از SHAREit برای انتقال فایل ها بین کامپیوتر و موبایل تان استفاده کنید
گردآوری توسط بخش مقالات کامپیوتر، ترفندهای کامپیوتر، آموزش کامپیوتر، ترفندهای رایانه سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات