برای استفاده از اینترنت بی‎سیم رایگان کلیک کنید

آکاایران: باشگاه خبرنگاران: شاید یکی از مهمترین دغدغه های کاربران اینترنت، محدود بودن آن باشد، اما سیتنا به شما روشی را آموزش می دهد که با استفاده از آن می‎توانید تجربه‎ی یک اینترنت پرسرعت رایگان بر روی گوشی همراه خود داشته باشید.

وایمو (WiMO) اولین شبکه ی اینترنت پرسرعت بی سیم محلی مبتنی بر فناوری Wi-Fi، با پوشش گسترده  در شهر تهـــران است  و در ۵۰۰ نقطه مانند اماکن عمومی، مراکز خرید، پایانه­ ها، بانک­ ها، فرهنگسرا­ها ، کتاب خانه­ ها ، رستوران­ ها، سرای محله ها، دفاتر خدمات الکترونیک و ایستگاه قطار راه اندازی شده است و این امکان را برای کاربران فراهم می­ آورد تا از طریق تلفن همراه،لپ­ تاپ، تبلت و یا هر دستگاه مجهز به فناوری Wi-Fi و فاقد نیاز به مودم و نرم افزارهای مورد نیاز خیلی آسان به اینترنت پر سرعت دسترسی دارا باشند.

برای استفاده از اینترنت بی‎سیم رایگان کلیک کنید

برای استفاده از اینترنت بی‎سیم رایگان کلیک کنید برای استفاده از اینترنت بی‎سیم رایگان کلیک کنید

آکاایران: برای استفاده از اینترنت بی‎سیم رایگان کلیک کنید

– روش راه اندازی وایمو در موبایل، لپ تاب و تبلت:

شما می توانید با ارسال یک پیامک به شماره ۳۰۰۰۹۴۲۶ رمز عبور خود را برای استفاده از شبکه بی سیم وایمو دریافت کنید و خیلی راحت از ۱ ساعت اینترنت رایگان فاقد محدودیت دانلود و با سرعتی بسیار عالی استفاده کنید. حتی پس از طی این ۱ ساعت می توانید با سرعت ۳۲ کیلوبایت همچنان از اینترنت استفاده کنید و در صورت نیاز به سرعت بیشتر به ازای هر بیت ۱۰ تومان و یا به ازای هر ساعت ۱۲۰۰ تومان پرداخت کنید.

.

منبع : gahar.ir

تبلیغات