ساخت عجیب ترین گوشی هوشمند دنیا
گوشی هوشمند

ساخت عجیب ترین گوشی هوشمند دنیاساخت عجیب ترین گوشی هوشمند دنیا

آکاایران: ساخت عجیب ترین گوشی هوشمند دنیا

آکاایران: این هفته شاهد رونمایی از چندین و چند گوشی و ساعت هوشمند بودیم؛ اما در کنگره ی جهانی موبایل محصولات متفاوت و نامتعارفی همچون این گوشی دایره ای شکل نیز رونمایی شده است.
 
 

نام این گوشی گرد، Runcible است و به راحتی می توان آن را متفاوت ترین گوشی هوشمند معرفی شده در کنگره ی جهانی موبایل دانست. گوشی Runcible از نظر ظاهری عجیب به نظر می رسد اما افرادی که آن را به دست گرفته اند می گوید استفاده از آن جذاب و جالب است.

 

این گوشی شبیه به ساعت های جیبی قدیمی یا قطب نماهای سنتی به نظر می رسد اما همین طراحی باعث شده است به راحتی در دست جای بگیرد. درگاه های ورودی و خروجی مورد نیاز و همین طور دوربین برای آن در نظر گرفته شده است تا کارایی شبیه به موبایل های رایج بازار را داشته باشد. کمپانی تولید کننده ی Runcible، گوشی متفاوت خود را در نسخه های متنوع از جنس قلع، مس، برنج یا حتی چوب ساخته و روانه ی بازار می کند.

 

اگر تصور می کنید که Runcible به سیستم عامل اندروید مجهز شده است، اشتباه می کنید. این گوشی از سیستم عامل فایرفاکس بهره می برد و قابلیت های خاصی را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد. به عنوان مثال این گوشی قادر است ویدیو یا عکس های دایره ای شکل بگیرد. کمپانی سازنده ی این محصول از طراحی دایره ای شکل آن نهایت استفاده را برده و مثلا اگر گوشی را در هنگام عکاسی بچرخانید، فوکوس و زوم انجام می شود.

 

در واقع گوشی Runcible قرار نیست با پرچمداران بازار رقابت کند و تنها به دنبال مشتریان خاصی است که به دنبال محصولی منحصر به فرد می گردند. قیمت این گوشی پایین تر از گوشی های رده بالای بازار است و در آن از سخت افزار قدرتمند یا نرم افزار متنوع خبری نیست.

 

گوشی هوشمند

 

گوشی هوشمند

 

گوشی هوشمند

 

 

 

 

 

.

منبع : parsnaz.ir

تبلیغات