چرا اینترنت و تلگرام کند شده است؟ / پاسخ کاربران خبرآنلاین را بخوانید
چرا اینترنت و تلگرام کند شده است؟ / پاسخ کاربران خبرآنلاین را بخوانید

چرا اینترنت و تلگرام کند شده است؟ / پاسخ کاربران خبرآنلاین را بخوانید چرا اینترنت و تلگرام کند شده است؟ / پاسخ کاربران خبرآنلاین را بخوانید

آکاایران: چرا اینترنت و تلگرام کند شده است؟ / پاسخ کاربران خبرآنلاین را بخوانید

آکاایران: چرا اینترنت و تلگرام کند شده است؟ / پاسخ کاربران خبرآنلاین را بخوانید

بیش از یک هفته است که کاربران اینترنت در اغلب نقاط ایران و با هر اپراتوری از کند شدن سرعت خود به خصوص هنگام استفاده از تلگرام ناراضی هستند.

به گزارش خبرآنلاین، کند شدن سرعت، پینگ بالا، عدم لود شدن تصاویر در تلگرام و ارسال کند فایل روی شبکه های اجتماعی و پیام رسان عمده گله مندی کاربرانی است که مشکلات پیش آمده را با ما {لینک} در میان گذاشته اند و از همه جای ایران کندی را درک کرده اند و البته این مشکل سرتاسری همچنان فاقد توضیح مانده است.

هرچند مسئولان موظف به پاسخگویی همچنان سکوت کرده اند اما کاربران مطابق معمول شرکت زیرساخت، مخابرات، انتخابات، کوسه های خلیج فارس و حتی سفر رفتن مقامات به دبی برای شرکت در جیتکس ۲۰۱۵ را از دلایل کند شدن اینترنت می دانند.

یکی از کاربران دراین باره گفت مدیران اینترنت کشور از سیگنال اینترنت در هواپیما می گویند اما نمی توانند روی زمین را پشتیبانی کنند.

حسن هم از تغییر لحظه ای شبکه موبایل از نسل ۲ به ۳ گله کرده است و البته مشکل همه گیر تغییر شبکه موبایل به صورت ثانیه ای معضلی است که هم کاربران ایرانسل و هم همراه اول با آن دست به گریبان اند و مانند خوره حجمشان فاقد دلیل خورده می شود و نت شان در عرض چند روز بی دلیل تمام می شود و باید دوباره بسته بخرند و جیب اپراتورها را پر کنند.

البته بودند افرادی هم (بنام صدرا) که ظاهراً اعلام کردند سرعتشان خوب است و البته مردم هم با ۱۴۷ منفی و دیسلایک، اظهارنظر وی را موردانتقاد قراردادند.

اما پیشنهاد اغلب مردم هم راه اندازی کمپین نخریدن از مخابرات بود که کاربر دیگری پاسخ داد زندگی تجاری مان به اینترنت وابسته شده است و باید دولت به اپراتور خارجی اجازه ورود دهد و …

مشهد، اصفهان، تبریز و کرمانشاه و مناطق جنوبی بیشترین قطعی را گزارش دادند.

کاربر بی نام دیگری آرزوی ورود قریب الوقوع اینترنت رایگان ماهواره ای را کرده و می گوید اینترنت گوگل و … اگر بیاید، کلاً این مباحث جمع می شود و اپراتورهای اینترنتی که این قدر مردم را اذیت می کنند،همگی ورشکست خواهند شد.

کاربر دیگری نیز از روزهای اینترنت دایال آپ یادکرد و گفت الآن فرقی با آن روزها نمی بیند و بلکه فکر می کند دایال آپ بهتر از الآن بود…

گیمرها هم که باید سرعت بالا هنگام بازی آنلاین دارا باشند نیز از این وضع ناراضی هستند و اغلب وسط بازی مجبور به باختن می شوند چراکه کندی اینترنت، نفسشان را می گیرد.

نکته قابل تأمل دیگر که در کامنت ها مشاهده شد، عدم مشتری مداری به خصوص در شهرستان ها از سوی اپراتورهای اینترنتی است که اغلب با کاربران بد برخورد کرده و رعایت ادب هم نمی کنند.

کاربر دیگری از داستان وایبر گفت که آن قدر کند کردند تا مردم به سوی تلگرام رفتند و حالا در حال کند کردن عمدی تلگرام هستند تا این شبکه اجتماعی را نیز از دسترس خارج کنند و به همین دلیل در حال تست زدن شبکه ملی و کند کردن شبکه های اجتماعی و پیام رسان در هفته گذشته بوده اند…

کاربر دیگری نیز اظهار کرده که هرسال در چنین ایامی اینترنت را کند می کنند…

رفتن به سوی شبکه اجتماعی بعدی در صورت ادامه اختلال در تلگرام و انتظار برای رسیدن اینترنت رایگان ماهواره ای آرزویی است که اغلب کاربران این روزها به دلیل کندی اینترنت دارند و این داستان همچنان ادامه دارد…

.

منبع : nasimnaz.ir

تبلیغات