آیا امسال شاهد معرفی گوشی میت ایکس هواوی خواهیم بود؟

آکاایران: نام تجاری “Mate X” توسط نماینده هواوی در انگلستان ثبت شد. آیا سرانجام امسال شاهد معرفی گوشی میت ایکس هواوی به عنوان پرچمدار نوین این شرکت خواهیم بود؟

اکتبر سال گذشته بود که هواوی به صورت رسمی از محصولات سری میت 10 رونمایی کرد. اگرچه این تلفن های هوشمند با استقبال بسیار خوب کاربران رو به رو شدند، اما در نهایت این اتفاقات با انتشار شایعاتی در رابطه با میت X به پایان رسید. بعد از گذشت چند ماه، حالا دوباره این نام طی درخواستی در اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) رویت شده و مدیران، آن را در دسته گوشی های هوشمند طبقه بندی کرده اند.

آیا امسال شاهد معرفی گوشی میت ایکس هواوی خواهیم بود؟

آیا امسال شاهد معرفی گوشی میت ایکس هواوی خواهیم بود؟ huawei

آکاایران: آیا امسال شاهد معرفی گوشی میت ایکس هواوی خواهیم بود؟

ثبت نام تجاری Mate X توسط این کمپانی چینی و استفاده از آن برای مصولات آینده خود، تصمیمی غافلگیرکننده است چرا که عدد لاتین 10، X بوده و پرچمداران فعلی آنها با نام میت 10 به فروش می رسد. از طرفی، ممکن است این اسم به خاطر نسخه ای اختصاصی یا نوین از فبلت Huawei ثبت شده باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که هواوی با این کار بخواهد از خود در برابر رقبایی که تلاش دارند با استفاده از نام های مشابه محصولات خود را به فروش برسانند، محافظت کند.

اگرچه فعلا عرضه گوشی میت ایکس هواوی در هاله ای از ابهام قرار دارد، ولی این کمپانی پیش تر از “X” در یکی دیگر از محصولات خود با نام میت بوک ایکس که برای رقابت با مک بوک اپل طراحی شده بود، استفاده کرده است.

منبع :GSMArena
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات