پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد | گجت نیوز

آکاایران: پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت مقرون به صرفه معرفی شد. این پرینتر جیبی برای نخستین بار از فیلم های مربعی شکل Instax Square استفاده می کند.

به گزارش آکاایران: فوجی فیلم تابستان امسال همزمان با عرضه ی دوربین Instax SQ10، یک نسخه ی مربعی از فیلم های اینستاکس خود را نیز عرضه کرد و حالا آن ها این فرمت محبوب مربعی را به پرینترهای بیسیم کوچک خود آورده اند. روز گذشته فوجی فیلم از پرینتر 200 دلاری Instax Share SP-3، سومین نسخه ی پرینترهای موبایلی خود که برای نخستین بار در سال 2014 و طی نمایشگاه CES معرفی کرده بود، رونمایی کرد.

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد | گجت نیوز

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد

آکاایران: پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 در 10 ثانیه چاپ می کند

پرینتر موبایلی فوجی فیلم SP-3 نخستین نسلی از این محصولات است که از فیلم مربعی نوین اینستاکس استفاده می کند، اما درست همانند نسل گذشته خود مدل SP-2 (که بر روی فیلم های اینستاکس مینی چاپ می کرد) کار می کند. بنابراین فاقد هرگونه آزمایشی می توانیم بگوییم که این نسخه ی نوین نیز عالی عمل خواهد کرد. آن نسخه بسیار سریع (حدود 10 ثانیه) عکس ها را چاپ می کرد که می توانستید به سادگی با انواع مختلفی از گوشی ها و اپلیکیشن ها (نظیر فیس بوک و اینستاگرام) کار کند و تصاویری باکیفیت را چاپ کند. اما نکته منفی اینجاست که هنوز هم رابط کاربری اپلیکیشن پرینتر موبایلی فوجی فیلم هنوز هم در لبه های گوشی مشکل ساز است.

در کنار کیفیت بالای چاپی که این پرینتر به کاربرانش ارائه می کند، شما امکانات و گزینه های متنوعی را نیز در اختیار خواهید داشت. به طور مثال می توانید بر روی تصاویر قاب چاپ خود اقدام به نوشتن کنید، اما نوشته های شما چندان هم قابل سفارشی سازی نخواهند بود. بنابراین شما به لطف پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 می توانید خیلی زود با گوشی موبایل خود از سوژه های جذاب محیط پیرامونتان عکاسی کنید و فورا در کمتر از چند ثانیه آن ها را چاپ کنید.

پرینتر موبایلی فوجی فیلم Instax Share SP-3 با قیمت 200 دلار معرفی شد | گجت نیوز

instax share sp-3

کمپانی فوجی فیلم این پرینتر جمع و جور را در دو رنگ مشکی و سفید و از اوایل ماه نوامبر به فروش خواهد رساند. قیمت SP-3 نیز همانطور که گفته شد، تنها 200 دلار است.

منبع :theverge
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات