مشخصات تبلت پایین رده HTC H7 لو رفت : ۷ اینچی ۴ هسته ای و پشتیبانی از دو سیم کارت

آکاایران: چندو روز پیش Upleaks ، از وجود یک تبلت ۷ اینچی پایین رده از اچ تی سی با نام HTC H7 خبر داد اما هیچگونه اطلاعاتی از مشخصات فنی و ویژگی های این تبلت منتشر نگردید.امروز مشخصات این تبلت پایین رده در دیتابیس وبسایت Zauba هند دیده شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

به گزارش آکاایران: بر اساس اطلاعات منتشر شده این تبلت دارای یک پردازنده ۱.۲ گیگارهرتزی چهار هسته ای، یک گیگابایت رم، ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و دو درگاه سیم کارت است.تبلت های پایین رده با قابلیت دریافت سیم کارت از استقبال خوبی در بازارهای آسیایی برخودار هستند و به همین دلیل با توجه به بازار فروش آن، باید شاهد استقبال خوبی از این تبلت ها باشیم.

مشخصات تبلت پایین رده HTC H7 لو رفت : ۷ اینچی ۴ هسته ای و پشتیبانی از دو سیم کارت

مشخصات تبلت پایین رده HTC H7 لو رفت : ۷ اینچی ۴ هسته ای و پشتیبانی از دو سیم کارت - آکامشخصات تبلت پایین رده HTC H7 لو رفت : ۷ اینچی ۴ هسته ای و پشتیبانی از دو سیم کارت - آکا

آکاایران: مشخصات تبلت پایین رده HTC H7 لو رفت : ۷ اینچی ۴ هسته ای و پشتیبانی از دو سیم کارت

پیشبینی می شود که سیستم عامل این تبلت لالی پاپ باشد و طبق قیمت ثبت شده در Zauba قیمت هر کدام از H7 ها ۱۵۰ دلار است. هنوز خبری از زمان دقیق فروش این تبلت در دست نیست، اما پیش تر Upleaks افشاگر معروف محصولات اچ تی سی زمانی در سه ماهه دوم سال را برای معرفی آن اعلام کرده بود.

.

منبع :

تبلیغات