۶ اپلیکیشن کاربردی برای ترک اعتیاد به اسمارت فون + لینک دانلود

اپلیکیشن کاربردی

۶ اپلیکیشن کاربردی برای ترک اعتیاد به اسمارت فون

آکاایران: ۶ اپلیکیشن کاربردی برای ترک اعتیاد به اسمارت فون + لینک دانلود

آکاایران: خاموش کردن آتش با آتش
اپلیکیشن کاربردی

لینک دانلود اسمارت فون

اگر شما هم مثل خیلی از افرادی هستید که این روزها سرشان شلوغ است؛ پس حتما نمی توانید از صفحه گوشی تان دور شوید چون زندگی کاری تماما در اینترنت و اسمارت فون ها خلاصه شده است. همه فناوری ها از اپ ها و ایمیل گرفته تا شبکه های اجتماعی با یک اشاره در اختیار ما هستند و دنیای موبایل به راحتی حواس ما را از چیزهایی که در اطرافمان می گذرد، پرت می کند.

شاید کمی عجیب باشد که برای ترک اعتیاد به اسمارت فون و اپلیکیشن از خود اپلیکیشن استفاده کرد اما در روزگاری که از اسمارت فون ها تقریبا برای همه چیز استفاده می کنیم؛ پس می توان برای خاموش کردن آتش از آتش استفاده کرد.

شش اپلیکیشنی که در زیر مشاهده می کنید می تواند جلوی استفاده بی رویه  از اپ ها را بگیرد:

۱ - اپ آف تایم (Offtime)

این اپ روی هر دو بستر آندروید و iOS وجود دارد. نحوه کار این اپ جدا کردن کاربر از گوشی با بلاک کردن اپ هایی است که می توانند حواس ما را پرت کنند: فیسبوک و بازی ها. این اپ ها با فیلتر کردن ارتباطات سعی دارند به افراد معتاد به شبکه ها کمک کنند. یکی از اطلاعاتی که این اپ ها مورد بررسی قرار می دهند؛ مدت زمان استفاده از اسمارت فون است. در این اپ مودهایی مانند کار؛ خانواده و خودم وجود دارد تا این اطمینان به وجود بیاید که تمرکز شما به راحتی و با کارهایی مربوط به وظایف شما نمی شود، از بین نمی رود. آنالیز کردن میزان استفاده شما از اسمارت فون و اپ ها می تواند به عنوان یک زنگ خطر باشد و کمک کند تا رفتارتان را کنترل کنید.

اپلیکیشن کاربردی

اعتیاد به گوشی

۲ - Moment

اپ Moment فقط برای iOS نوشته شده و با تحت نظر گرفتن میزان استفاده شما از تلفن همراه محدودیت های روزانه برایتان وضع می کند و اگر از این محدودیت ها عبور کنید اپ به شما هشدار می دهد. قابلیت جالب این اپ کلافه کردن شما در هنگام استفاده است. می توانید با تغییر در تنظیمات این اپ آن را مجبور کنید که شما را از گوشی فراری دهد. حتما می پرسید چگونه؟ اگر بیشتر از زمان تعیین شده از گوشی استفاده کنید اپ Moment با فعال شدن این قابلیت تمام صحفه گوشی را از هشدارها و پیغام های مختلف پر می کند تا کلافه تان کند. اپلیکیشن فوق حتی می تواند با تحت نظر داشتن میزان استفاده گوشی توسط اعضای یک خانواده برای کل افرادی که در خانه زندگی می کنند این قابلیت را داشته باشد.

۳ - BreakFree

این اپ روی هر دو پلتفرم iOS و آندروید در دسترس است و قابلیت های آن مشابه خیلی از اپ های دیگر است با این تفاوت که اطلاعات را تا جایی که برای فهم کاربر ساده و آسان باشد ریز می کند. هم چین به کاربر نشان می دهد که چندین بارقفل صفحه گوشی را باز کرده و به طور کاملا دقیق لاگ های استفاده وی در طول روز را ثبت می کند. این سیستم بهترین گزینه برای کسانی است که علاقه دارند برای خود هدف گذاری کنند و خودشان را به چالش بکشند. از طرفی پایین آوردن میزان اعتیاد نیز می تواند اعتیادآور باشد.

اپلیکیشن کاربردی

تمرکز حواس

۴ - Flipd

اگر احساس می کنید برای ترک عادت به روش شدیدتری احتیاج دارید، Flipd همان اپ است. این اپ به شما اجازه می دهد تا برای مدت زمان مشخصی گوشی را قفل کنید و یک بار که این کار را کردید راه برگشتی موجود نیست. حتی ریست کردن گوشی هم مشکلی را حل نمی کند و نمی تواند اپ را غیرفعال کند. پس راهی برای حقه زدن به این اپ موجود نیست. اپ Flipd فقط روی پلتفرم آندروید در دسترس است.

۵ - AppDetox

آیا معتاد به بازی های موبایل هستید؟ دائم در حال چک حساب توییتر خود هستید؟ اپ AppDetox به شما کمک می کند تا همه این مشکلات را تحت کنترل درآورید. می توانید برای هر اپ یک پارامتر خاص تعریف کنید تا در زمان های مشخص که مشکلی موجود نیست به آن اپ دسترسی داشته باشید. هربار که یکی از قوانین تان را زیر پا بگذارید؛ این اپ به شما یادآوری می کند که گوشی را زمین بگذارید. اپلیکیشن AppDetox روی پلتفرم آندروید در دسترس کاربران است.

اپلیکیشن کاربردی

اپلیکیشن

۶ - Stay On Task

اپ Stay On Track به شیوه جالب تر و هوشمندانه تری بهره وری شما را بالا می برد. این اپ در طول روز و به تناوب در زمان های تصادفی از شما درباره این که هم چنان مشغول انجام وظایف تان هستید سئوال می کند. اگر به راحتی تمرکزتان را از دست می دهید این اپ بهترین راه برای متمرکز کردن فکر و ذهن است. اپ فوق روی بستر آندروید برای دانلود در دسترس است.

آیا شما هم به اسمارت فون اعتیاد دارید؟ شما برای ترک این عادت چه راهی را پیشنهاد می کنید؟

=========================

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید:

اپلیکیشن کاربردی

اگر جویای کار هستید؛ این اپلیکیشن ها کمک تان می کنند!

اپلیکیشن کاربردی

تبلت ها و اسمارت فون ها برای ذهن کودکان خطرناک نیستند

اپلیکیشن کاربردی

با این اسمارت فون فوق سری ۱۴ هزار دلاری بیشتر آشنا شوید

اپلیکیشن کاربردی

آیا تلفن ماژولار گوگل انقلابی در دنیای موبایل خواهد بود؟

اپلیکیشن کاربردی

بدنام ترین گوشی های موبایل دنیا

اپلیکیشن کاربردی

چگونه با اسمارت فون میان کار و زندگی تعادل برقرار کنیم؟

اپلیکیشن کاربردی

معرفی 6 گوشی تلفن همراه دوست دار محیط زیست نسل آینده

اپلیکیشن کاربردی

۱۰ نشانه اعتیاد به گوشی و ۴ راه مقابله با آن

.

منبع : shabakeh-mag.com

تبلیغات