ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ
آکاایران: آموزش ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ باتری گوشی

ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ

ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ

ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ -آکاترفندستان

آکاایران: ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ

به گزارش آکاایران: آموزش ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ باتری گوشی

اختصاصیآکا ایران:  

مقدمه

حتما برای شما هم پیش آمده که منتظر دریافت تماس، پیامک، ایمیل و .... مهمی باشید و در عین حال شارژ باتری گوشی هوشمندتان به ته کشیده باشد. تصور کنید که در این شرایط در محلی قرار دارید که امکان شارژ مجدد باتری دستگاه و اتصال آن به شارژر وجود ندارد، در این شرایط با تماس مهم یا پیامک حائز اهمیت خود چه می‌کنید؟ موضوع زمانی بدتر می‌شود که گوشی شما در جیب‌تان قرار داشته و شما بنا به هر دلیلی از افت توان شارژدهی دستگاه بی‌خبر بوده و همچنان منتظر برقراری تماس خاصی باشید.

به طور کلی تمام شدن شارژ باتری دستگاه‌های هوشمند همواره یکی از معضلات پیش روی این محصولات محسوب می‌شده که در شرایط و وضعیت‌های خاصی می‌تواند امری فوق‌العاده آزاردهنده به شمار آید. اما یک روش بسیار عالی به منظور اطلاع‌رسانی به افراد مد نظرتان درست قبل از تمام شدن شارژ باتری دستگاه‌های هوشمند موبایلی وجود دارد و آن هم استفاده از برنامه‌ی منحصر به فرد Last Message است. با استفاده از این برنامه که توسط آقای فت برین (Fat Brain) توسعه داده شده، دستگاه هوشمند شما درست قبل از خاموش شدن  به طور اتوماتیک برای مخاطبین انتخاب شده‌ی شما پیامکی را ارسال خواهد کرد و آنان را از وضعیت بحرانی شما و گوشی هوشمندتان مطلع می‌سازد.

برنامه‌ و ابزار فوق‌العاده عالی Last Message هم اکنون در "فروشگاه گوگل پلی" (Google Play Store) موجود بوده و شما می‌توانید به طور رایگان نسبت به دانلود آن اقدام کنید. این برنامه هم اکنون در دستگاه‌های هوشمند بهره‌مند از نسخه‌ی 2.2 سیستم عامل اندروید و بالاتر قابل استفاده خواهد بود. با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه‌ی دانلود رسمی این برنامه در "فروشگاه گوگل پلی" هدایت خواهید شد. در ادامه به آموزش شیوه‌ی استفاده از این برنامه و بیان قابلیت‌های آن خواهیم پرداخت. بنابراین با مجله‌یآکا ایران همراه باشید.

 

مرحله‌ی اول: پیامک مد نظرتان را بنویسید

 

ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ

ارسال پیامک اتوماتیک

پس از نصب برنامه‌ی Last Message آن را اجرا نمایید. در این شرایط تصویری دقیقا مشابه با تصویر فوق را مشاهده خواهید کرد. در کادر قرمز رنگی که با عبارت "The phone is leaving me …" پر شده (در تصویر سمت چپ)، شما می‌توانید متن پیامک مد نظرتان را وارد کنید. به عنوان مثال می‌توانید از این جمله استفاده کنید: "باتری گوشی من تمام شده و ممکن است دیر یا زود خاموش شود، بنابراین نگران من نباشید."

 

مرحله‌ی دوم: مخاطبین مد نظرتان را انتخاب کنید

ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ

ارسال پیامک

 در این مرحله مخاطبینی را که تمایل دارید قبل از خاموش شدن دستگاه هوشمندتان، پیام نوشته‌ی شده‌ی شما برای آن‌ها ارسال شود را انتخاب خواهید کرد. شما برای این بخش می‌توانید هر تعداد مخاطبی که مد نظرتان باشد را انتخاب نمایید، برنامه‌ی Last Message این قابلیت را دارد که برای تمامی مخاطبین شما به طور آنی پیامک مربوطه را ارسال نماید. شایان ذکر است که این برنامه حتی می‌توانید پیامک مد نظرتان را از طریق ایمیل، فیسبوک و ... نیز با سایر دوستان مد نظرتان اشتراک‌گذاری کند. بدین منظور تنها کافیست که ایمیل این افراد را در بخش نمایش داده شده‌ی فوق ضمیمه کنید.

 

مرحله‌ی سوم: تعیین درصد شارژ باتری به منظور شروع فرآیند ارسال پیامک

در مرحله‌ی سوم می‌بایست یک بازه‌ی مشخص از توان شارژدهی باتری دستگاه را به منظور شروع فرآیند ارسال پیامک مشخص نمایید. به عنوان مثال می‌توانید این بخش را به گونه‌ای تنظیم کنید که به محض رسیدن شارژ دستگاه شما به 10 درصد، فرآیند ارسال پیامک آغاز گردد.

 

سایر قابلیت‌ها: تنظیم زمان‌های فعالیت برنامه

شما در برنامه‌ی Last Message قادر خواهید بود که بازه‌های زمانی خاصی را به منظور فعالیت دستگاه در نظر بگیرید. به عنوان مثال می‌توانید این برنامه را تنها در ساعتی از روز و یا روزهای مشخصی فعال نمایید. تصور کنید که شما در روزهای شنبه تا چهارشنبه صبح از ساعت 8 الی 14 بعد از ظهر سر کار می‌روید، بنابراین می‌توانید برنامه‌ی Last Message را به گونه‌ای تنظیم و برنامه‌ریزی کنید که تنها در این بازه‌های زمانی فعال باشد.

 

سایر قابلیت‌ها: بررسی وضعیت عملکرد باتری دستگاه

ارسال پیامک اتوماتیک قبل از تمام شدن شارژ

با استفاده از برنامه‌ی فوق‌العاده جالب و کابردی Last Message قادر خواهید بود که اطلاعاتی در رابطه با عملکرد باتری دستگاه خود نیز داشته باشید. این اطلاعات در بخش Battery Deatils قابل مشاهده خواهند بود و شامل مواردی همچون درصد شارژ باتری، آخرین زمان شارژ مجدد، میزان زمان تخمینی دوام باتری و درجه‌ی حرارت باتری می‌شوند. این برنامه همچنین اطلاعات مربوط به عملکرد باتری دستگاه هوشمندتان و درجه‌ی حرات آن را در قالب یک نمودار جالب در اختیارتان قرار خواهد داد.

مترجم: امین رضائیان

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات