مادربرد Z97X-SLI گیگابایت
/section>

شرکت گیگابایت در طراحی مادربردهای سری 9 خود به موضوع تنوع محصول توجه خاصی داشته است. مادربردهای جدید این شرکت، با امکانات و ویژگی های مختلف برای کاربری های متفاوتی طراحی شده است؛ از مادربردهای قدرتمند برای کاربران حرفه ای گرفته تا مادربردهای خوش قیمت برای کاربران عادی. البته نکته قابل توجه اینجاست که تمامی این مادربردها از امکانات، پایداری و دوام قابل قبولی برخوردارند. 

این مادربرد خاص در اصل در سری Ultra Durable گیگابایت قرار می گیرد که از دوام و پایداری بسیار بالایی برخوردار بوده و مجهز به امکانات پیشرفته ای مانند درگاه های پر سرعت SATA Express و M2 است. همچنین در طراحی این مادربرد از خازن های کاملاً جامد استفاده شده است که طول عمر بسیار بالایی حتی در بارگذاری های سنگین دارند. کارکرد ایمن و خنک مادربردهای سری Ultra Durable گیگابایت، از دیگر خصوصیات این سری به شمار می رود.

اما تفاوت اصلی Z97X-SLI با دیگر مادربردهای سری 9 در این است که با قیمت مناسب، قابلیت اتصال دو کارت گرافیک ATI یا NVIDIA با فن آوری های Crossfire و SLI دو مسیره را در اختیار گیمرها قرار می دهد. به نوعی گیگابایت این مادربرد را مخصوص آن دسته از گیمرهایی تولید کرده که قصد دارند بیش از یک کارت گرافیک را روی سیستم خود نصب کنند و توان گرافیکی بسیار بالایی را برای اجرای بازی های جدید در اختیار داشته باشند و در عین حال هزینه ی زیادی برای خرید یک مادربرد گیمینگ نپردازند.

همچنین، مادربرد Z97X-SLI قابلیت پخش تصاویر با کیفیت بسیار بالای 4K را دارد که برای اجرای بازی و یا تماشای فیلم بسیار خوش آیند است. این مادربرد هم اکنون با قیمت مناسبی در بازارهای داخلی کشور و با گارانتی آواژنگ در دسترس است.

وحید دیّانی

منبع : zoomit.ir

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات