زوم اپ: به کمک اپلیکیشن Sax در گوشی ویندوزفونی خود ساکسیفون بنوازید -
آکایران :Sax
/section>

اپلیکیشن Sax یکی از بهترین سازهای مجازی موجود برای ویندوزفون است که با کمک آن می توانید یک ساکسیفون کامل و با کیفیت را در گوشی خود در اختیار داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : نکته ای که Sax را نسبت به دیگر اپلیکیشن های مشابه متمایز می کند، استفاده از سازی کلاسیک و نه چندان فراگیر است؛ چراکه تاکنون اکثریت اپلیکیشن های ساز مجازی، از گیتار، پیانو، ویولون یا... استفاده کرده بودند و به سازهای خاصی مانند ساکسیفون که اتفاقا از محبوبیت بالایی نیز برخوردارند کمتر پرداخته شده بود. تیم توسعه دهنده ی Sax نیز بدون توجه به این موضوع و در اقدامی تحسین برانگیز، اپلیکیشنی خاص و فوق العاده حرفه ای را برای نواختن ساکسیفون به وجود آورده است که بر خلاف محیط ساده و متفاوتی که با دیگر اپلیکیشن های ساز مجازی دارد، از امکانات حرفه ای تری برخوردار است. معمولا اپلیکیشن های ساز مجازی دارای یک طرح گرافیکی از ساز مورد نظر نیز هستند که با کلیک روی کلید ها یا سیم های ساز، شاهد عکس العمل آن ها نیز خواهیم بود. در این برنامه اما خبری از شبیه سازی ظاهری ساز نیست و کلیدها تنها در چند رنگ ساده خلاصه شده اند. اما این موضوع اصلا به این معنا نخواهد بود که Sax اپلیکیشنی ساده و ابتدایی است.

زوم اپ: به کمک اپلیکیشن Sax در گوشی ویندوزفونی خود ساکسیفون بنوازید -

دانلود اپلیکیشن Sax برای پلت فرم ویندوزفون

آکاایران: زوم اپ: به کمک اپلیکیشن Sax در گوشی ویندوزفونی خود ساکسیفون بنوازید

یکی از ابزارهای حرفه ای که در Sax گنجانده شده است، شبیه سازی حالت ویبراسیون برای ساکسیفون است به این صورت که اگر هنگام لمس یک نت، گوشی را به زاویه های مختلف بچرخانید، نوت در حال پخش نیز دچار تغییر خواهد شد که اگر کمی با تئوری موسیقی و نواختن ساز آشنا باشید، حتما از اهمیت بالا و تحسین برانگیز بودن این امکان در Sax آگاه خواهید بود. خلاقیت های Sax به همین جا ختم نخواهد شد و در بخش نوازش ساکسیفون، می توانید با انتخاب یک موسیقی پس زمینه از بین آهنگ های مختلفی که با عنوان های Cool, Mojito, New Orleans, Azucar, omantic, Saudade و... در اختیارتان قرار گرفته است، اقدام به پخش آن و سپس نواختن ساکسیفون روی این موسیقی بپردازید. برای دانلود این اپلیکیشن بی نظیر که به صورت کاملا رایگان منتشر شده است می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: به کمک اپلیکیشن Sax در گوشی ویندوزفونی خود ساکسیفون بنوازید -

دانلود Sax برای ویندوزفون

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: به کمک اپلیکیشن Sax در گوشی ویندوزفونی خود ساکسیفون بنوازید -

دانلود Sax

تبلیغات