مشاهده تمام ویدیو های آپلود شده در Vine به کمک Vine Archive | اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات
مشاهده تمام ویدیو های آپلود شده در Vine به کمک Vine Archive | اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعاتمشاهده تمام ویدیو های آپلود شده در Vine به کمک Vine Archive

آکاایران: مشاهده تمام ویدیو های آپلود شده در Vine به کمک Vine Archive ، اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات

آکاایران: با کمک آرشیو Vine می توانید تمام ویدیو های آپلود شده در Vine را تماشا کنید. با تکفارس همراه شوید.

به گزارش آکاایران: 27 اکتبر 2016 توییتر به صورت رسمی اعلام کرد که طی تلاش های این شرکت برای بازسازی، Vine به صورت کامل از برنامه های آن ها حذف خواهد شد. Vine در 2013 به صورت رسمی عرضه شد و با ویدیو های 6 ثانیه ای، بیشتر از این که محبوب به نظر برسد، عجیب به نظر می رسید چرا که 6 ثانیه به نظر برای یک ویدیو خیلی کم به نظر می رسید. با گذشتن ماه ها، Vine کم کم در میان کاربران محبوبیت یافت کرد. این محبوبیت اما زیاد دوام نیاورد با گذشت مدت کمی، دوباره Vine از چشم کاربران افتاد و توییتر مجبور شد، حدود یک هفته پیش، این سرویس را غیر فعال کند.

اپلیکیشن Vine نیز به Vine Camera تغییر نام داد تا کاربران همچنین بتوانند لحظه های مورد علاقه خود را ضبط کنند. اما اگر بخواهید تمام ویدیو های آپلود شده در Vine را مشاهده کنید، چکار باید بکنید؟ اینجا است که Vine Archive (آرشیو Vine) وارد عمل می شود. پیش از این Vine قول داده بود که چنین سرویسی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد تا کاربران به ویدیو های آپلود شده دسترسی دارا باشند.

اکنون می توانید به راحتی ویدیو ها را با توجه به سال عرضه و طبقه بندی های مختلف، جست و جو کنید و تماشا کنید و شاید هم از آن ها لذت ببرید.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

تبلیغات