Microsoft قصد دارد تجربه ی کاملی از Windows 10 را به دستگاه های مبتنی بر پردازنده ی ARM ارائه دهد
 Microsoft قصد دارد تجربه ی کاملی از Windows 10 را به دستگاه های مبتنی بر پردازنده ی ARM ارائه دهد

Microsoft قصد دارد تجربه ی کاملی از Windows 10 را به دستگاه های مبتنی بر پردازنده ی ARM ارائه دهد -آکاMicrosoft قصد دارد تجربه ی کاملی از Windows 10 را به دستگاه های مبتنی بر پردازنده ی ARM ارائه دهد

آکاایران: Microsoft قصد دارد تجربه ی کاملی از Windows 10 را به دستگاه های مبتنی بر پردازنده ی ARM ارائه دهد

آکاایران: Microsoft بار دیگر در تلاش است تا سیستم‌عامل رومیزی خود را بر روی دستگاه‌های متنوعی گسترش دهد. در تازه‌ترین مورد، این شرکت قصد دارد با همکاری Qualcomm، سیستم‌عامل Windows 10 خود را بر روی دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده‌ی ARM ارائه نماید.
Microsoft در گذشته چنین تلاش‌هایی از طریق ارائه‌ی نسخه‌ی خاصی از Windows 8 با نام Windows RT که برای پردازنده‌های ARM طراحی شده بود، داشته است. اما این تلاش به دلیل آنکه Windows RT توانایی اجرای برنامه‌های معمول Windows دسکتاپ را نداشت، بی‌نتیجه ماند. این بار قرار است Microsoft از تکنولوژی شبیه‌ساز برای اجرای برنامه‌های x86 Win32 بر روی Windows 10 مبتنی بر ARM شامل Adobe Photoshop و Microsoft Office استفاده کند.
به گزارش آکاایران: این شرکت به طور جداگانه نسخه‌ی موبایل Windows 10 را برای استفاده در دستگاه‌های مبتنی بر ARM ارائه نموده است، اما گسترش کامل آن برای اجرای تمامی قابلیت‌های سیستم‌عامل Windows 10 رومیزی و برنامه‌هایش، تلاشی بزرگ‌تر برای تحقق آن می‌طلبد.

.

منبع :

تبلیغات