‫کنسول بازی باریک تر و آرام تر Xbox 360 مایکروسافت‬
کنسول بازی

کنسول بازی باریک تر و آرام تر Xbox 360 مایکروسافت‬ -آکا‫کنسول بازی باریک تر و آرام تر Xbox 360 مایکروسافت‬ -آکا

آکاایران: ‫کنسول بازی باریک تر و آرام تر Xbox 360 مایکروسافت‬

آکاایران: در نمایشگاه E3 همه چشم ها به مایکروسافت بود و علاقمندان، مشتاق به کسب اطلاعات بیشتر از ایکس باکس وان بودند. در میان تعجب آن ها، این شرکت با استفاده از فرصت به وجود آمده، نسخه جدیدی از ایکس باکس 360 خود را رونمایی کرد. مایکروسافت اعلام کرده است که 360 باریک جدید، حتی ساکت تر از مدل فعلی می باشد که دستاوردهای قابل توجهی را در خصوصیت نزدیک به سکوت کسب کرده است.

کنسول بازی

به گزارش آکاایران: این شرکت با استفاده از این فرصت، به نشریات تاکید کرد که به حمایت خود از کنسول های قدیمی با هزاران بازی جدید که در سال آینده انتشار خواهد یافت، ادامه می دهد. این بازی ها شامل بازی های با مشخصات بالا همچون Dark Souls 2؛ Grand Theft Auto V و Splinter Cell: Blacklist هستند. نسخه World of Tanks مخصوص ایکس باکس 360 و Max: The Curse of Brotherhood به طور انحصاری برای 360 اعلام شده اند.

بازی های نسل بعدی نیز برای 360 منتشر خواهند شد مانند: Call of Duty: Ghosts؛ Grand Theft Auto V؛ Battlefield 4؛ Madden NFL 25؛ FIFA 14؛ Assassin's Creed IV: Black Flag؛ Watch Dogs؛ Batman: Arkham Origins و Fable Anniversary.

کنسول بازی

مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که مشترکان طلایی Xbox Live به زودی قادر به دانلود دو بازی رایگان در هر ماه از اول جولای تا 31 دسامبر از میان بازی هایی از جمله Halo 3 و Assassin's Creed 2 هستند.

این واحد به فروشندگان آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا و ایرلند عرضه شده است. نسخه 4 گیگابایت آن با قیمت 199.99 دلار به فروش می رسد و نسخه 250 گیگابایت آن دارای قیمت 299.99 دلار و نسخه 4 گیگابایت به همراه Kinect دارای قیمت 299.99 دلار می باشند.

منبع :

تبلیغات