‫بزودی بازی Modern Combat 5: Blackout برای تبلت ها و موبایل ها عرضه می شود‬
بزودی بازی

بزودی بازی Modern Combat 5: Blackout برای تبلت ها و موبایل ها عرضه می شود‬ -آکاiOS

آکاایران: ‫بزودی بازی Modern Combat 5: Blackout برای تبلت ها و موبایل ها عرضه می شود‬

آکاایران: اگر واقعاً علاقه‌مند به بازی های موبایل هستید حتماً عناوین بازی های بسیاری از شرکت Gameloft را دنبال می کنید که روی همه گوشی های خط تولید Asha نوکیا و آیفون/آیپد قابل دسترسی است. یکی از محبوب ترین سری بازی های این شرکت Modern Combat می باشد. بازی در سبک اکشن و تیراندازی اول شخص است و میلیون ها بار توسط پلت فرم های متعددی دانلود شده است. به هرحال بیشتر از یک سال از انتشار آخرین نسخه این بازی با عنوان Modern Combat 4: Zero Hour می گذرد. حالا زمان آن رسیده که نسخه جدید این بازی هم عرضه شود، شما این طور فکر نمی کنید؟ خوب، نسخه جدید این بازی دقیقاً در هفته های آینده راه اندازی خواهد شد.

بزودی بازی

بازی Modern Combat 5: Blackout

به گزارش آکاایران: گیم لافت دو روز پیش کمی اطلاعات راجع به نسخه جدید این بازی با عنوان Modern Combat 5: Blackout داده است. یک بار دیگر این شرکت به طرفداران این سری از بازی ها قول داده است که این عنوان هم همانند سری بازیهای قدیمی شما را مجددا به دنیای ماجراجویی و اکشن نبرد باز می گرداند.

بزودی بازی

Android

داستان بازی از شهر Venice ایتالیا جایی که کاراکتر اصلی بازی Phoenix به آن سفر کرده نیز شروع می شود. شما به شهر ونیز اعزام می شوید تا جلوی محموله بزرگی از قاچاق اسلحه که برای رساندن به دست تروریستها می باشد را ممانعت کنید و تازه همین جاست که مشکلات شروع می شوند، مشکلاتی که صد البته عامل اصلی شان همان تروریست ها هستند. بعد از آن بازیکنان در یک سری از مأموریت های پویا و اکشن وارد می شوند. این عملیات اکشن در توکیو اتفاق خواهد افتاد.

بزودی بازی

Games

علاوه بر این، گیم لافت قول داده تا این بازی از جلوه های ویژه و بصری خیره کننده ای برخوردار باشد.

بزودی بازی

خوب، این ها تنها اطلاعاتی بود که در مورد این بازی می دانستیم و در اختیارتان قرار دادیم. با ما همراه باشید تا اگر Gameloft جزئیات دیگری را از این بازی اعلام کرد به سمع و نظرتان برسانیم.

بزودی بازی

منبع :

تبلیغات