شرکت Ouya توسط Razer خریداری شد
شرکت Ouya توسط Razer خریداری شد

آکاایران: شرکت Ouya توسط Razer خریداری شد

آکاایران به گزارش آکاایران استارت آپ Ouya در سال 2012 موفق شد مبلغ 8 میلیون دلار جمع آوری کند. این کنسول بازی که برپایه اندروید ساخته شده بود نتوانست نظر مردم را به خوبی به سمت خودش جلب کند. همین موضوع باعث شده که پس از مدت ها شرکت Razer این محصول را خریداری کند.

پلتفرم Ouya یک پروژه کیک استارتر بود که در سال 2012 به وجود آمد. اکنون خبری منتشر شده که به واسطه آن شرکت Razer این استارت آپ مخصوص بازی را خریداری کرده است.

شرکت Razer با پرداخت مبلغی قسمت نرم افزاری Ouya را خریداری کرده است. هنوز مشخص نیست که امتیاز قسمت های سخت افزاری این محصول در اختیار چه شرکتی قرار گرفته است. شرکت Razer قصد دارد با فناوری نرم افزاری Ouya کنسول های بازی کوچکی را تولید کند. لازم به ذکر است که این شرکت به تازگی محصولی به نام Forge TV را عرضه کرده که به وسیله آن می توان بازی کرد. تکنولوژی Ouya باعث می شود که این شرکت بتواند تجربه بهتری را برای Forge TV به وجود بیاورد.

شرکت Ouya توسط Razer خریداری شد

براساس اطلاعات منتشر شده، Razer تا 12 ماه آینده از Ouya پشتیبانی می کند و پس از آن این سرویس را با Forge TV ترکیب خواهد کرد. البته مدیرعامل Ouya اعلام کرده که پس از اینکه شرکت Razer بخش نرم افزاری Ouya را خریداری کرده، قصد دارد از این شرکت استعفا دهد. مدیرعامل شرکت Razer گفته است که نام Ouya حفظ خواهد شد و به وسیله آن سرویس های مختلفی برای Android TV عرضه خواهد کرد. درحالی که Ouya نتوانست پشتیبانی توسعه دهندگان را به دست بیاورد، شرکت Razer قصد دارد، نسل بعدی این کنسول اندرویدی را راهی بازار کند. شاید این شرکت بتواند شرایطی را به وجود بیاورد که Ouya با موفقیت بیشتری مواجه شود.

منبع: Tech spot

منبع :

تبلیغات