Blizzard حساب بیش از 480 هزار کاربر را در Overwatch مسدود کرد
 Blizzard حساب بیش از 480 هزار کاربر را در Overwatch مسدود کرد

Blizzard حساب بیش از 480 هزار کاربر را در Overwatch مسدود کردBlizzard حساب بیش از 480 هزار کاربر را در Overwatch مسدود کرد

آکاایران: Blizzard حساب بیش از 480 هزار کاربر را در Overwatch مسدود کرد

آکاایران: کمپانی  آمریکایی بازی های کامپیوتری Blizzard Entertainment در عرض مدت یک سال حساب کاربری بیش از 480 هزار از کاربران در Overwatch را مسدود کرد. به گزارش این کمپانی، اکثر بازیکنان به دلیل گزارش کاربران مسدود شده اند.
گزارش تعداد حساب های مسدود شده ی بازی Overwatch توسط جف کاپلان، مدیر توسعه ی بلیزارد در کانال رسمی کمپانی در یوتیوب منتشر شد. وی اعلام کرد از حدود نیم میلیون اکانت این بازی، حساب 340 هزار نفر به دلیل شکایت از کاربران مسدود شده است.
به گزارش آکاایران: وی در این گزارش همچنین می گوید: هدف بلیزارد از این کار حفاظت از بازیکنان و نظارت بر سوء رفتار برخی از کاربران بوده است. علاوه بر این وی افزود با توجه به استاندارد های تعیین شده برای گیمرها در این بازی نه تنها سبب ایجاد احساست منفی در گیمر نشده بلکه احساسات مثبت را نیز ایجاد نموده است.
به یاد داریم اولین نسخه‌ی چند کاربره ی این بازی در تاریخ 23 می 2016 ارائه شد و همزمان در سراسر جهان برای سیستم عامل های محبوب PC، PS4 و Xbox One عرضه شد.

.

منبع : askitnews.com

تبلیغات