دانلود بازی Swipe Brick Breaker ؛ بازی آجر شکن برای اندروید و آی او اس

آکاایران: بازی Swipe Brick Breaker برای اندروید و آی او اس را می توانید در ادامه دانلود کنید. بازی آجر شکن اندروید و آی او اس اخیرا تبدیل به یکی از پرطرفدارترین و بهترین بازی های موبایل شده است.

به گزارش آکاایران: بازی های موبایل خوب، لزوما نباید دارای گرافیکی بالا و محیطی سه بعدی باشند. خلق یک بازی خوب که بتواند رکوردهای دانلود فروشگاه های عرضه اپلیکیشن های موبایل را جابه جا کند، نیازمند داشتن ایده ای متفاوت است. بازی Swipe Brick Breaker یا همان بازی آجر شکن بر همین اساس ساخته شده است.

بازی Swipe Brick Breaker گرافیک بسیار ساد ه ای داشته و به هیچ عنوان پیچیده نیست، اما پیش از نصب باید عواقب داشتن آن بر روی گوشی هوشمند خود را بپذیرید؛ بازی آجر شکن اعتیادآورتر از آن است که تصور می کنید. از همان ابتدا دوست دارید رکوردهای بیشتری در آن ثبت کرده و بعد از شکست خوردن نمی خواهید از ادامه کار دست بکشید.

در بازی Swipe Brick Breaker که موفق شده از کاربران سخت گیر گوگل پلی استور امتیاز 4.6 را از 5 امتیاز به دست بیاورد، باید با انجام محاسبات دقیق، توپ هایی که در اختیارتان قرار داده شده است را به آجرها برخورد دهید. پیش از پرتاب، تعداد توپ های موجود با عددی آبی رنگ در پایین صفحه نوشته می شود. هر آجر تنها با برخورد تعدادی مشخصی توپ به آن از بین خواهد رفت. این عدد بر روی آجر نوشته می شود.

دانلود بازی Swipe Brick Breaker ؛ بازی آجر شکن برای اندروید و آی او اس

دانلود بازی Swipe Brick Breaker ؛ بازی آجر شکن برای اندروید و آی او اسبازی Swipe Brick Breaker

آکاایران: دانلود بازی Swipe Brick Breaker ؛ بازی آجر شکن برای اندروید و آی او اس

در هر مرتبه پرتاب، باید زاویه را طوری تنظیم کنید که به بیشترین آجر ممکن ضربه وارد شود. یکی از دلایل استقبال زیادی از بازی آجر شکن ، نیاز به تمرکز بالا و محاسبات دقیق در آن به منظور کسب امتیاز بیشتر است. بعد از هر مرتبه پرتاب توپ های موجود، آجرهایی که از بین نرفته اند یک طبقه به پایین آمده و چند آجر نوین نیز از بالا اضافه می شود. در صورت عدم توانایی برای از بین بردن آجرها، با برخورد اولین آجر به سطح زمین بازی به اتمام رسیده و رکورد ثبت می شود. نحوه امتیاز دهی در بازی آجر شکن نیز بسیار ساده است. بعد از هر مرتبه پرتاب توپ و در ادامه اضافه شدن آجرهای نوین از بالا، یک عدد به امتیاز اضافه می شود.

دانلود بازی Swipe Brick Breaker ؛ بازی آجر شکن برای اندروید و آی او اس

بازی Swipe Brick Breaker برای اندروید

یک اشتباه ساده کافی است تا با بسته شدن مسیر، دیگر در بازی Swipe Brick Breaker راهی برای پیشرفت باقی نماند و مجبور به شروع کار از ابتدا خواهید بود. پس هر توپ را با دقت پرتاب کنید. بهترین استراتژی پیش رو، استفاده از دیوار های کناری به منظور پرتاب در صورت قرار داشتن توپ در یک موقعیت نامناسب است. در ادامه می توانید بازی آجر شکن را از فروشگاه گوگل پلی و یا اپ استور دانلود کنید. لینک مستقیم دانلود نسخه اندروید نیز قرار داده شده است.

همچنین بخوانید:

معرفی 15 بازی برتر اندروید با پشتیبانی از گیم پد + دانلود

دانلود بازی Swipe Brick Breaker

دانلود نسخه اندروید با لینک مستقیم
دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی استور
دانلود نسخه آی او اس از اپ استور
تهیه شده در :آکا ایران
.

منبع : gadgetnews.ir

تبلیغات