Microsoft: کنسول PlayStation 4 رقیبی برای Xbox One X محسوب نمی شود
 Microsoft: کنسول PlayStation 4 رقیبی برای Xbox One X محسوب نمی شود

Microsoft: کنسول PlayStation 4 رقیبی برای Xbox One X محسوب نمی شود -آکاMicrosoft: کنسول PlayStation 4 رقیبی برای Xbox One X محسوب نمی شود

آکاایران: Microsoft: کنسول PlayStation 4 رقیبی برای Xbox One X محسوب نمی شود

آکاایران: کمپانی Microsoft کنسول بازی PlayStation 4 را به عنوان رقیبی قدرتمند برای کنسول نوین Xbox One X به حساب نمی آورد. از نقطه نظر توسعه دهندگان، کنسول نوین Xbox یک نسخه ی متمایز و و در عین حال قدرتمند ترین کنسول در نوع خود می باشد.
نمایندگان Microsoft اصرار دارند مشخصات کنسول PlayStation 4 را تنها می توان با ویژگی های کنسول Xbox One S که در سال گذشته عرضه شده بود، مقایسه کرد. محصول نوین این کمپانی علاوه بر قدرت بالا، از نظر سرعت نسبت به نسخه ی قبلی 40 درصد بهبود یافته است و قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 4K  به آن افزوده شده است که در نتیجه ی این ویژگی های سخت افزاری می تواند برتری را به رخ دیگر توسعه دهندگان گجت های بازی بکشاند.
به گزارش آکاایران: علاوه بر این کنسول Xbox One X دارای طیف گسترده ای از بازی های ویدئویی است که توسعه دهندگان می توانند به مشتریان ارائه دهند و تا به حال هیچ شکایتی از جانب کاربران این کنسول در مورد محدودیت بازی های ارائه شده برای این کنسول صورت نگرفته است.
کمپانی Microsoft معتقد است، کنسول Xbox One S هنوز هم یکی از پرفروش ترین محصولات این کمپانی است و علیرغم ویژگی های پیشرفته در کنسول نوین به دلیل قیمت مناسب آن هنوز هم در بازار طرفدران زیادی دارد. گفتنی است، Xbox One X با قیمت حدود 500 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

.

منبع :

تبلیغات