فروش بازی های کنسول Nintendo در سایت Ebay به مبلغ 42 هزار دلار
 فروش بازی های کنسول Nintendo در سایت Ebay به مبلغ 42 هزار دلار

فروش بازی های کنسول Nintendo در سایت Ebay به مبلغ 42 هزار دلار -آکافروش بازی های کنسول Nintendo در سایت Ebay به مبلغ 42 هزار دلار

آکاایران: فروش بازی های کنسول Nintendo در سایت Ebay به مبلغ 42 هزار دلار

آکاایران: به گزارش برخی از رسانه‌های آمریکایی، بازی‌های کنسول Nintendo در سایت Ebay به مبلغ 42 هزار دلار به فروش می‌رسد. این مبلغ قابل توجه برای خرید نسخه ای از سری بازی‌های Stadium Events است که در سال 1986 منتشر شده و توسط زوج سالمند آمریکایی در جعبه اوریجینال بازنشده، پیداکرده اند.
در این گزارش آمده‌است این زوج به صورت کاملا تصادفی سری بازی های Stadium Events را پیدا کرده اند و بلافاصله متوجه ی با ارزش بودن چینین نسخه ای شدند. در واقع بازی های کنسول NES (Nintendo Entertainment System) برای کلکسیونر ها با قیمت 10 هزار دلار فاقد بسته بندی و در صورت داشتند جعبه 20 هزار دلار خرید و فروش می‌شود.
به گزارش آکاایران: این دو زوج جعبه ای را پیدا کرده اند که نه تنها دارای بسته بندی اوریجینال و آکبند است بلکه نسخه ی اصلی و کپی نشده بازی است و آن را به قیمت 41997 دلار به حراج گذاشته اند. لازم به ذکر است که حداکثر قیمت داده شده در حراج، 42077 دلار بود، اما برنده از پراخت هزینه برای این محصول صرف نظر کرد. در حال حاضر این محصول با قیمت 42 هزار دلار در سایت Ebay به حراج گذاشته شده است.

.

منبع :

تبلیغات