نشریه ی WWG شایعات منتشر شده در مورد بازی Assassin’s Creed: Origins را تأیید کرد
 نشریه ی WWG شایعات منتشر شده در مورد بازی Assassin’s Creed: Origins را تأیید کرد

نشریه ی WWG شایعات منتشر شده در مورد بازی Assassin’s Creed: Origins را تأیید کرد -آکانشریه ی WWG شایعات منتشر شده در مورد بازی Assassin’s Creed: Origins را تأیید کرد

آکاایران: نشریه ی WWG شایعات منتشر شده در مورد بازی Assassin’s Creed: Origins را تأیید کرد

آکاایران: هر چه به زمان افتتاح نمایشگاه E3 2017 که قرار است در ماه ژون بازگشایی شود، نزدیک می شویم، اخبار و شایعات بیشتری در مورد بازی های کامپیوتری نوین در فضای مجازی و رسانه ها منتشر می شود. اساسا در این طور مواقع گیمرها شروع به اشتراک گذاری اخبار و شایعه ها در مورد ویژگی و جذابیت های بازی ها می کنند.
در این راستا، به تازگی اخبار جدیدی در مورد بازی Assassin’s Creed در یکی از پرتال های بازی منتشر شده است. به گفته ی این منبع، داستان در مورد پیدایش فرقه ی آدمکش ها با نام Origins است. البته این توضیحات در حال حاضر توسط نشریه ی WWG تایید شده است. اما این بار شهر ماجراجویی شخصیت اصلی داستان مصر باستان خواهد بود. این بازی، داستان زن و مردی را روایت می کند که از بنیانگذاران فرقه ی آدمکشی بوده اند.
به گزارش آکاایران: در Assassin’s Creed: Origins، گیمرها آزادی عمل بیشتری خواهند داشت، علاوه بر این می توانند از جنگ های دریایی لذت ببرند و همچنین قرار گرفتن در طوفان حوادث، می تواند دلیل سفر شما از مصر به دریای مدیترانه و سرزمین های یونان باستان باشد. انتظار می رود Assassin’s Creed: Origins تا پاییز امسال رونمایی شود.

.

منبع :

تبلیغات