Square Enix اعلام کرد واگذاری استدیو بازی سازی IO Interactive به معنای پایان راه عرضه ی Hitman نیست
 Square Enix اعلام کرد واگذاری استدیو بازی سازی IO Interactive به معنای پایان راه عرضه ی Hitman نیست

Square Enix اعلام کرد واگذاری استدیو بازی سازی IO Interactive به معنای پایان راه عرضه ی Hitman نیست -آکاSquare Enix اعلام کرد واگذاری استدیو بازی سازی IO Interactive به معنای پایان راه عرضه ی Hitman نیست

آکاایران: Square Enix اعلام کرد واگذاری استدیو بازی سازی IO Interactive به معنای پایان راه عرضه ی Hitman نیست

آکاایران: ریاست شرکت Square Enix که هر نوع ارتباطی با این استدیو را از اوایل ماه قطع کرده در اظهار نظری اعلام داشت فروش استدیوی IO Interactive، توسعه دهنده‌ی بازی Hitman لزوما به معنای پایان عرضه‌ی سری‌های نوین این بازی نیست. همانطور که GameSpot اشاره کرده Yosuke Matsuda به سرمایه‌گذاران اعلام کرده Square Enix در حال مذاکره با سرمایه‌گذاران خارجی آینده‌نگری است که قادر هستند ادامه‌ی عناوین بازی Hitman را تضمین کنند. این مورد همچنین شامل تمام بازی‌هایی که توسطIO Interactive تا قبل از این عرضه شده‌اند را شامل می‌گردد. استدیوی دانمارکی IO Interactive قبل از اعلام 11 می، جزئی از Square Enix بود.
Hitman توسط استدیوی IO interactive عرضه می‌شده است که به دنبال Kane & Lynch معرفی گردید، یک تیرانداز شیک اما با دریافتی ضعیف که در سال 2007 با جنجالی بزرگ به بازار عرضه شد و در سال 2010 پایانی معمولی را شاهد بود. این بازی در سال 2000 با عنوان Hitman: Codeman 47 آغاز شد و پس از شکست در این مرحله در سال 2002 با عنوان Hitman 2: Silent Assassin بر روی تمامی کنسول‌های آن دوران دوباره آغاز به کار کرد.
به گزارش آکاایران: Matsuda در پاسخ به سوال تحلیلگران درباره‌ی تصمیم به کنار گذاشتن IO به سرشت چشم‌انداز رقابتی در بازارهای غربی اشاره کرد. وی افزود: «ما تصمیم به متمرکز کردن منابع توسعه‌ای خود گرفتیم. تصمیم خروج از این تجارت نتیجه‌ی بررسی تخصصی گروه ما در هر دو منبع مالی و انسانی بوده است.»

.

منبع :

تبلیغات