تریلر جدید Star Wars Battlefront II منتشر شد
 تریلر جدید Star Wars Battlefront II منتشر شد

تریلر جدید Star Wars Battlefront II منتشر شد -آکاتریلر جدید Star Wars Battlefront II منتشر شد

آکاایران: تریلر نوین Star Wars Battlefront II منتشر شد

آکاایران: تریلر جدیدی بازی Star Wars Battlefront II به تازگی در فضای مجازی منتشر شده و برخی از ویژگی های اصلی سری نوین بازی را برای علاقه مندان به این بازی به نمایش در آورده است. سازندگان تریلر ویدئویی این بازی کمپانی شناخته شده بازی های مجازی EA DICE است. در تریلر نسخه ی نوین بازی Star Wars Battlefront II، سوژه های جدیدی با شخصیت های بازی که برای طرفداران این بازی شناخته شده هستند، به تماشاچی معرفی می شوند.
شخصیت های این بازی به نام های Darth Maul, Yoda, Ray, Luke Skywalker, Kylo Ren و ... هستند. داستان نوین حول محور زندگی شخصیتی نوین به نام Iden Versio می چرخد. در این بازی کاربران می توانند بر روی زمین و فراتر از آن به مبارزه بپردازند. محوریت این بازی را می توان به مولفه هایی همچون خیانت، انتقام، جزا و پاداش دسته بندی کرد.
به گزارش آکاایران: گیمر در این سری از بازی قادر به تجربه ی مبارزات واقعی به صورت تک نفره یا چند نفره خواهد بود که در طول مبارزات زمینی تعداد افراد درگیری به 40 تن و در مبارزات کهکشان به 24 جنگنده خواهد رسید. Star Wars Battlefront II در دو نسخه ی کلاسیک استاندارد و Deluxe ارائه می شود که قیمت خرید آن ها نیز متفاوت خواهد بود. بر اساس خبر اعلام شده این بازی در 17 نوامبر سال جاری برای کاربران کنسول های پلی‌استیشن۴،  ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

.

منبع :

تبلیغات