تریلر جدید بازی Detroit: Become Human در YouTube
 تریلر جدید بازی Detroit: Become Human در YouTube

تریلر جدید بازی Detroit: Become Human در YouTube -آکاتریلر جدید بازی Detroit: Become Human در YouTube

آکاایران: تریلر نوین بازی Detroit: Become Human در YouTube

آکاایران: توسعه دهندگان کمپانی Quantic Dream ویدئوی جدیدی را از بازی Detroit: Become Human در صفحه ی شخصی کمپانی در YouTube به اشتراک گذاشته اند. این بازی داستان گروهی از ربات های شورشی با رهبری ربات هوشمندی به نام مارکوس را روایت می کند. در این بازی گیمر در نقش رباتی انسان نما به نام کانر به ماجراجویی و مبارزه با ربات های شورشی می پردازد.
استدیوی Quantic Dream در سال 2015 در مورد آغاز پروژه ی نوین Detroit: Become Human به علاقه مندان نوید داده بود و در طی این دو سال چندین تریلر از مراحل بازی را برای کاربران به نمایش گذاشت.
به گزارش آکاایران: به گفته ی توسعه دهندگان، این بازی به گونه ای طراحی شده که شخصیت اصلی داستان می تواند با عملکرد خود داستان بازی را تغییر داده و جریان بازی را تحت تاثیر تصمیمات خود قرار دهد. در نتیجه مسیر بازی همه و همه در دست گیمر خواهد بود و اتفاقات پیش رو به تصمیمات وی بستگی خواهد داشت.
Detroit: Become Human در سبک ماجراجویی ساخته شده و به داستان همیشگی شورش ربات های ساخته ی انسان بر علیه آن ها اشاره دارد. انتشار بازی برای تاریخ 29 دسامبر 2017 برنامه ریزی شده و برای کنسول PS4 ارائه خواهد شد.

.

منبع :

تبلیغات