Everybody’s Gone to the Rapture برای رایانه های شخصی منتشر شد

آکاایران: ساعاتی پیش استودیو سازنده بازی Everybody’s Gone to the Rapture در طی خبری رسمی از انتشار بازی خود بر روی شبکه «استیم» (Steam) خبر داد.

به گزارش آکاایران: بنا بر گفته استودیو The Chinese Room، آن ها کار بر روی نسخه مربوط به رایانه های شخصی بازی Everybody’s Gone to the Rapture را از سپتامبر سال گذشته شروع کرده که در این مسیر مسئولین سونی کمک های فراوان و نقش اساسی و مهمی در روند پورت نمودن بازی ایفا کرده اند.

این بازی پیش تر به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر گردید اما اگر قادر به تجربه آن نبودید، هم اکنون با مراجعه به شبکه «استیم» می توانید نسخه دیجیتالی بازی را خریداری و دانلود کنید.

آقای Dan Pinchbeck، مدیر استودیو The Chinese Room در مصاحبه ماه گذشته خود گفته بود که:

از اینکه این بازی را برای پلتفرم رایانه های شخصی عرضه می کنیم، احساس خوبی دارم چرا که آنجا جایی بوده که کار ما آغاز شده است.

لازم به ذکر بوده که تیم The Chinese Room در حال کار بر روی بازی جدیدی که Total Dark خطاب می شود، است؛ آن طور که توصیف شده در این عنوان شاهد سبکی ماجراجویی هستیم و مقصد بازی Total Dark رایانه های شخصی خواهد بود.

Everybody’s Gone to the Rapture برای رایانه های شخصی منتشر شد

Everybody’s Gone to the Rapture برای رایانه های شخصی منتشر شد - آکاEverybody’s Gone to the Rapture برای رایانه های شخصی منتشر شد - آکا

آکاایران: Everybody’s Gone to the Rapture برای رایانه های شخصی منتشر شد

بازی Everybody’s Gone to the Rapture هم اکنون در شبکه «استیم» با قیمت 19.99 دلار جهت خریداری و دانلود موجود است.

شایان به ذکر بوده که بازی Everybody’s Gone to the Rapture در اوت سال 2015 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر گردید. این در حالی بوده که عنوان ذکر شده ابتدا قرار بود به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شود. در این بازی ماجراجویی شما با اتمسفری فرازمینی مواجه خواهید شد که ذهن شما را درگیر خود می سازد؛ بازی دارای حالت تک نفره بوده و به لطف موتور بازی ساز CryEngine شاهد طراحی چشم نوازی در محیط هستیم؛ تمامی اجسام به بهترین شکل ممکن طراحی شده اند طوری که ممکن است دقایقی یک جا بایستید و خیره به منظره جذابی شوید.

منبع :VG247
.

منبع :

تبلیغات