قابلیت های جدید پوکمون گو در آینده نزدیک چه خواهند بود؟

آکاایران: حتما در خبرها خوانده اید که تعداد بازیکنان فعال پوکمون گو (Pokemon Go) رو به کاهش گذاشته است. در همین راستا اطلاعات جدیدی درباره ویژگی های نوین و مهیج این بازی منتشر شده که روال یکنواخت بازی را دچار تغییراتی خواهد کرد و ممکن است روند افزایشی تعداد کاربران فعال این بازی دوباره از سر گرفته شود.

به گزارش آکاایران: یکنواخت ماندن روال و وضعیت، عامل مخربی است که می تواند هر چیزی را دچار سقوط کند، حتی پرطرفدار ترین بازی موبایلی دنیا! کاهش تعداد بازیکنان فعال پوکمون گو نشان از بد بودن این بازی ندارد و تنها نشانگر این است که برخی افراد تحت تاثیر تبلیغات فراوان انجام شده حول این بازی به استفاده از آن روی آورده اند اما در ادامه، این بازی برایشان از جذابیت سابق برخوردار نبوده است. از زمان عرضه رسمی پوکمون گو شاهد هیچ تحول بزرگی در نحوه بازی نبوده ایم و این روزها روال بازی ثابت و خسته کننده به نظر می رسد. اما ژاپنی ها برنامه هایی در سر می پرورانند که نه تنها به بازگراندن بازیکنان سابق منجر شود، بلکه کسانی که تاحالا پوکمون گو را نصب نکرده اند نیز ترغیب به امتحان این بازی شوند.

قابلیت های جدید پوکمون گو در آینده نزدیک چه خواهند بود؟

قابلیت های جدید پوکمون گو در آینده نزدیک چه خواهند بود؟ - آکاآپدیت بازی pokemon go٬ آپدیت بازی پوکمون گو٬ امکانات جدید pokemon go٬ امکانات جدید پوکمون گو٬ بازی Pokemon Go٬ بازی پوکمون گو٬ به روزرسانی pokemon go٬ به روزرسانی بازی pokemon go٬ به روزرسانی بازی پوکمون گو٬ به روزرسانی پوکمون گو٬ ویژگی های جدید Pokemon go٬ ویژگی های جدید پوکمون گو

آکاایران: قابلیت های نوین پوکمون گو در آینده نزدیک چه خواهند بود؟

پوکمون گو به قابلیت های مهیج جدیدی مجهز خواهد شد

یکی از جذابیت های بی تردید مجموعه انیمیشن های پوکمون، امکان جنگ و رقابت بین دارندگان پوکمون های مختلف بود که فعلا در پوکمون گو چنین امری امکان پذیر نیست. بر اساس اطلاعات نوین لو رفته از بانک دیتای پوکمون گو، امکان مسابقه و رقابت بین دو بازیکن وجود خواهد داشت و به زودی در بازی شاهد قسمت رقابت ها خواهیم بود. نا گفته نماند نیانتیک (Niantic)، کمپانی سازنده این بازی پیش از این نیز وعده افزودن چنین قابلیتی را داده بود.

کدهای موجود در بانک اطلاعات پوکمون گو توسط یکی از کاربران Reddit کشف و فاش شده که به کدهای دیگری نظیر پوکمون های افسانه ای نیز دست یافته است. به لطف اطلاعات لو رفته می توان به ایجاد رویدادها و مکان های جدیدی برای انجام بازی -نظیر آنچه در ژاپن می بینیم- در سایر کشورها امیدوار بود.

تمامی قابلیت های جدیدی که در کدها ذکر شده اند، به جذابیت هرچه بیشتر بازی کمک شایانی خواهند کرد اما در نظر داشته باشید این ویژگی ها فعلا در مرحله کد هستند و تضمینی بابت اجرایی شدن آن ها موجود نیست. با این وجود به طور حتم توسعه دهندگان پوکمون گو به فکر ایجاد ویژگی های نوین برای بازی هستند؛ چرا که در غیر این صورت ممکن است سیر نزولی تعداد بازیکنان فعال این بازی با شدت بیشتری ادامه پیدا کند.

منبعUberGizmo
.

منبع :

تبلیغات