بازی پرندگان خشمگین 2 با تغییراتی عمده آپدیت شد

آکاایران: پس از مدت ها بازی پرندگان خشمگین 2 (Angry Birds 2) میزبان به روزرسانی جدیدی بود که می توان این را حتی یک مینی نسخه جداگانه نیز در نظر گرفت. به لطف این به روزرسانی اینک 2 فصل و به عبارتی دیگر 40 مرحله نوین همراه با 6 رئیس خوک تازه به بازی اضافه شده است که می تواند این بازی را جذاب تر از گذشته کند.

به گزارش آکاایران: اگر به گذشته بازگردیم، بازی پرندگان خشمگین همواره در صدر چارت دانلود اپلیکیشن ها قرار داشت و ما نیز به همین خاطر آن را  تحسین می کردیم. این بازی برای مدت ها در رأس تمامی بازی های فروشگاه های اپلیکیشن قرار داشت و شرکت Rovio، سازنده این بازی به خوبی موفق شده بود مخاطبان زیادی را با رنج سنی متفاوت همراه با این بازی به دست آورد.

اگر چه این روزها دیگر خبری از درخشش بازی جذاب Angry Birds نیست و بیشتر مصرف کنندگان تمایل دارند تا بازی های دیگر عرضه شده را تجربه کنند، اینک دیگر این عنوان پرطرفدار جای خودش را به بازی هایی نظیر کلش آو کلنز، کلش رویال، کندی کراش، پوکمون گو و بازی هایی از این دست داده است.

به هر حال هنوز هم این عنوان طرفداران خاص به خود را دارد و همچنان میلیون ها نفر در سراسر جهان بازی پرندگان خشمگین را اجرا می کنند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید که هنوز هم این بازی را انجام می دهید، به احتمال زیاد از انتشار آپدیت نوین آن توسط راویو خوشحال می شوید. در این آپدیت دو فصل نوین و چیزی حدود 40 مرحله به بازی افزوده شده است. در این به روزرسانی همچنین 6 رئیس خوک که بازیکنان می توانند با آن ها به مبارزه بپردازند نیز به بازی اضافه شده است. دو فصل نوین بازی هامازونز (Hamazones) و کاپاکاباکون (Capacabacon) نام خواهند داشت.

بازی پرندگان خشمگین 2 با تغییراتی عمده آپدیت شد

بازی پرندگان خشمگین 2 با تغییراتی عمده آپدیت شد - آکاangry birds٬ Angry Birds 2٬ انگری بردز 2٬ بازی پرندگان خشمگین٬ بازی پرندگان خشمگین 2٬ فیلم Angry birds٬ فیلم پرندگان خشمگین

آکاایران: بازی پرندگان خشمگین 2 با تغییراتی عمده آپدیت شد

فیلم پرندگان خشمگین

همانطور که برخی از شما ممکن است شنیده باشید، اوایل سال جاری به جهت محبوبیت بالایی که این عنوان چندین سال به همراه داشت، فیلم پرندگان خشمگین نیز بر روی پرده سینماهای مختلف رفت. منتقدان نظرهای متفاوتی را در مورد این فیلم داشتند. وقتی به چهره ی مردم در حال تماشای این فیلم نگاه می کردیم عکس العمل های مختلفی را می دیدیم. بسیاری از آن ها خنده بر روی لب داشتند و بسیاری نیز به نظر می رسید که از این فیلم رضایت ندارند.

دانلود آپدیت نوین بازی پرندگان خشمگین 2

در هر صورت به روزرسانی جدیدی برای بازی پرندگان خشمگین 2 برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده است که می توانید با کلیک بر روی سیستم عامل مورد نظر خود به لینک دانلود فروشگاه مربوطه مراجعه کنید.

منبع :ubergizmo
.

منبع :

تبلیغات