نسخه جدید بازی Need for Speed معرفی شد + تیزر ویدیویی و عکس

آکاایران: همانطور که پیش از این هم به اطلاع شما رسانده بودیم ، امروز کمپانی EA با یک تیزر از نسخه جدید بازی محبوب Need for Speed رونمایی کرد.نسخه ی جدید نید فور اسپید یک ریبوت کامل از کل سری محسوب می شود و به نوعی می توان آن را تولدی تازه برای این مجموعه ی قدیمی و پرطرفدار دانست. شاید به همین دلیل است که سازندگان بازی نام Need for Speed را برای اثر جدیدشان برگزیده اند و نام این بازی تازه دارای هیچ پیشوند، پسوند یا شماره ای نخواهد بود و به نوعی نام نخستین شماره از این مجموعه ی قدیمی و بیست یک ساله را برای هوادارانش تداعی خواهد کرد.

به گزارش آکاایران:

دانلود تیزر نسخه جدید بـازی Need for Speed

نسخه جدید بازی Need for Speed معرفی شد + تیزر ویدیویی و عکس

تیزر ویدیویی و عکس - آکانسخه جدید بازی Need for Speed معرفی شد

آکاایران: نسخه جدید بازی Need for Speed معرفی شد + تیزر ویدیویی و عکس

کار ساخت بازی این بار به استودیو Ghost Games محول شده که پیش از این تنها ساخت بازی Need for Speed: Rivals را در کارنامه دارد. بنابر گفته های تهیه کننده ی اجرایی این اثر یعنی مارکوس نیلسن آنها قصد دارند با نسخه ی جدید این بازی، سری نید فور اسپید را به روزهای اوجش باز گردانند و وقفه ی یک ساله ای که ناشر سری یعنی EA در تولید این نسخه ایجاد کرده بسیار کمک حالشان بوده تا بتوانند اثری را بسازند که همیشه می خواسته اند.

نسخه جدید بازی Need for Speed معرفی شد + تیزر ویدیویی و عکس

نسخه جدید بازی Need for Speed معرفی شد

به گفته ی او، آنها در این مدت به پیشنهادات و خواسته های هواداران سری بسیار توجه کرده اند و برای هر چه بهتر شدن این بازی حتی به سراغ گروه Speedhunters رفته اند تا بتوانند به موجب همکاری با این گروه، به اثر در حال ساختشان جزییات، اعتبار و دقت بیشتری اضافه کنند. گفتنی است که گروه اسپیدهانترز مجموعه ای از نویسندگان، عکاسان و رانندگانی هستند که تخصصشان موضوع اتومبیل است و در اقصی نقاط جهان استقرار دارند. آنها در همکاری مشترکی که با یکدیگر دارند به رویدادهایی که بر روی اتومبیل و اتومبیلرانی تمرکز دارند می پردازند و تجربیات خود را با علاقمندان به اشتراک می گذارند.

به نظر می رسد نسخه ی جدید نید فور اسپید نیز همانند بازی ماست وانتد از محیطی باز و ساختاری Open world بهره می برد و همانند همان اثر، رویدادهای آن بیشتر بر محیط شهری تمرکز خواهد داشت تا مسابقات جاده ای.در تیزری هم که از این بازی منتشر شده بر این نکته مهر تایید می زند و تاکید دارد که با موتور خود بازی و بصورت In-Game رندر شده است. اما سازندگان این اثر معرفی رسمی بازی خود و انتشار تریلر اصلی مربوط به آن را به تاریخ پانزدهم ژوئن موکول کرده اند که در واقع همان تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 است.

بازی جدید نید فور اسپید برای سه پلتفرم PC ،PS4 و XboxOne عرضه خواهد شد و تاریخ دقیق انتشار آن به احتمال زیاد در تریلر معرفی این اثر که تا یک ماه دیگر منتشر خواهد شد، خواهد آمد. اما از شواهد امر بر می آید که علاقمندان این سری طبق رسم همیشگی در ابتدای پاییز امسال می توانند با نسخه ی جدید نید فور اسپید ملاقات تازه ای داشته باشند.

.

منبع :

تبلیغات