با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید

آکاایران: اگر از طرفداران بازی موبایل هستید و به سبک بازی های استراتژی آنلاین علاقه دارید، با ما همراه باشید تا به شما بازی زیبای War Pirates را معرفی کنیم.

به گزارش آکاایران: بازی زیبای War Pirates در سبک استراتژی آنلاین است که شما را در نقش دزدان دریایی قرار داده و قرار است که در این بازی با ناوگان کشتی خود به جنگ با دشمنان خود بروید. این بازی فوق العاده با این که بصورت ۲ بعدی طراحی شده اما دارای جزئیات بی نظیری بوده و به خوبی بر روی تک تک المان های آن کار شده است. همچنین یک گیم پلی اعتیاد آور دارد و ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

در ابتدای بازی برخلاف دیگر بازی ها که گیج کننده بوده و هیچ آموزشی در ابتدای بازی ندارند، به شما تک تک گزینه های موجود در بازی توضیح داده شده و در مورد نحوه ی بازی و گیم پلی آن آموزش داده می شود. سپس می توانید ناوگان خود را که به دریا ببرید، با دشمنان بجنگید، کشتی های جدید خریداری کرده و حتی ناوگان خود را قدرتمندتر نیز کنید. بازی در این نقطه تمام نمی شود، بلکه هر کدام از کشتی های شما یک ناخدا دارند که آن ها نیز داستان مخصوص به خود را داشته و با تکمیل داستان آن ها امکانات جدیدی برای شما باز خواهد شد.

در کنار داستان بازی یک دنیای پهناور وجود دارد که می توانید به جستجوی گنج های پنهان در بازی رفته و یا با دیگر گیمرها به مبارزه پرداخته و حتی با آن ها متحد نیز شوید. اگر بازی Clash of Clans شما را خسته کرده و می خواهید بازی جدیدی را تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما بازی جذاب و مهیج War Pirates است.

با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید

با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید - آکابا بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید - آکا

آکاایران: با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید

ناوگان دزدان دریایی من

با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید

صحنه ای از نبرد در بازی

با بازی War Pirates ساعت ها سرگرم شوید

War Pirates

  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SEGA
  • سیستم عامل: اندروید (۴.۱ به بالا)
  • حجم: ۲۰ مگابایت
دانلود
گوگل پلی

در صورتی که دانلود از گوگل پلی برای شما مقدور نیست می توانید از وب سایت های زیر برای تبدیل لینک گوگل پلی به فایل دانلودی مستقیم ، کمک بگیرید :

apk-dl | evozi | Apkleecher | downloader-apk

.

منبع :

تبلیغات