بازی Doom در بیست چهارم اردبیشت عرضه خواهد شد + تریلر کمپین

آکاایران: سازندگان Doom بالاخره زمانی را برای انتشار این بازی اعلام کردند. بنابر اخبار منتشر شده باید در اردیبهشت ماه منتظر عرضه ی بازی بر روی سه پلتفورم اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر های شخصی باشیم.  در ادامه با آکا ایران همراه شوید.

به گزارش آکاایران: جالب است بدانید که یک نسخه ی پریمیوم کلکتور نیز برای بازی در نظر گرفته شده که دارای یک مجسمه ی ۱۲ اینچی از Revenant خواهد بود. در این مجسمه از چراغ های LED استفاده شده تا جلو ه ی بصری زیبایی به اکشن فیگور داده شود.

یک نسخه از بازی نیز که درون یک قاب فلزی شکیل قرار دارد در جعبه قرار داده شده و اعلام شده که این نسخه ی محدود دارای برچسب قیمت ۱۱۹.۹۹ دلاری خواهد بود. البته از هم اکنون می توانید این نسخه ی زیبا را از آمازون سفارش دهید.

بازی Doom در بیست چهارم اردبیشت عرضه خواهد شد + تریلر کمپین

تریلر کمپین - آکابازی Doom در بیست چهارم اردبیشت عرضه خواهد شد

آکاایران: بازی Doom در بیست چهارم اردبیشت عرضه خواهد شد + تریلر کمپین

در صورت پیش خرید نسخه ی محدود یا نسخه ی معمولی بازی به شما پکی برای حالت مالتی پلیر جایزه داده خواهد شد که دارای یک زره با سه پوشش (Skin)، سه طرح لوگوی ID برای شخصی سازی، و ۶ رنگ متالیک خواهد بود که می توانید بر روی سلاح و زره خود اعمال کنید.

در کنار آن، از جوایز پیش خرید می توان به ۶ حالت هک در بخش مالتی پلیر اشاره کرد که تنها یک بار قابل استفاده بوده و با استفاده ی آن ها می توانید از قابلیت های ویژه ای برخوردار شوید.

در نهایت باید بگویم که بازی «دوم» ( Doom ) قرار است در ۱۳ می برای کامپیوتر شخصی ( PC )، پلی استیشن ۴ ( PS4 )، و اکس باکس وان ( Xbox One ) عرضه گردد.

دانلود ویدیو

بازی Doom در بیست چهارم اردبیشت عرضه خواهد شد + تریلر کمپین

بازی Doom در بیست چهارم اردبیشت عرضه خواهد شد

.

منبع :

تریلر کمپین - آکا

تبلیغات