از لباس جدید Heihachi در Tekken 7: Fated Retribution رونمایی شد

آکاایران: یکی از محبوب ترین بازی های ویدیویی سری Tekken بوده که با سبک مبارزه ای خود نزدیک به 23 سال بوده که بازی بازان را سرگرم خود کرده است. به تازگی استودیو بلندآوازه باندای نامکو انترتینمنت تصاویری از شخصیت دوست داشتنی و صد البته خشن Heihachi Mishima منتشر کرده که نشان دهنده تغییر لباس و افزوده شدن طرح جدیدی به کمد لباس های او در Tekken 7: Fated Retribution است. در ادامه مطلب با آکا ایران همراه باشید.

به گزارش آکاایران: بنا بر اعلام استودیو باندای نامکو، بازی بازان از این به بعد در Tekken 7: Fated Retribution می توانند پیرمرد خشن و پا به سن گذشته سری بازی Tekken را در لباس و ظاهری جدید مشاهده کنند.

همان طور که از تصاویر موجود در انتهای خبر پیداست، لباس جدید شخصیت Heihachi Mishima ترکیبی از رنگ های مشکی و نارنجی بوده که در کنار حروف ژاپنی، بسیار زیبا به چشم می آید. روی شانه Mishima جمجمه ای از سر گاو همراه با شاخ هایی برنده و طلایی دیده می شود که فر و شکوه خاصی به وی بخشیده است.

بازی Tekken 7: Fated Retribution قرار است در تابستان سال جاری برای دستگاه های آرکید در ژاپن منتشر شود؛ البته ناگفته نماند که تیم سازنده انتشار این عنوان بر روی کنسول ها را نیز تأیید کرده اما تاریخ مشخصی برای عرضه بازی تاکنون ارائه نداده است.

نسخه اصلی بازی یعنی Tekken 7 در 18 مارس 2015 برای دستگاه های آرکید در ژاپن منتشر گردید و لازم است که بدانید Fated Retribution یک نسخه تکمیل شده ازلحاظ بهبود گرافیکی، افزوده شدن شخصیت ها و مراحل جدید و … از هفتمین شماره بازی بوده که درون خود برخی از شخصیت های دوست داشتنی بازی Street Fighter همانند آکوما را جای داده است.

در زیر می توانید تصاویر منتشر شده از شخصیت Heihachi Mishima در بازی Tekken 7: Fated Retribution را مشاهده کنید.

گالری تصاویر Tekken 7: Fated Retribution

اگر شما نیز از طرفداران سری بازی Tekken هستید در بخش نظرات از خاطرات خود در مورد سری های قبلی و انتظارهایتان از شماره جدید این بازی برای ما بگویید.

منبع :VG247
.

منبع :

تبلیغات