آپدیت تیر ماه کلش آف کلنز: اضافه شدن لول های جدید

آکاایران: آپدیت تیر ماه کلش آف کلنز نیز عرضه شد؛ البته این آپدیت را بیشتر می شود یک به روزرسانی ساده و کوچک خواند تا یک تغییر بزرگ و اساسی. برطرف شدن باگ ها و همچنین اضافه شدن لول های جدید از تغییرات اصلی این آپدیت محسوب می شود.

آپدیت مهر ماه منتشر شد، بر روی لینک زیر کلیک کنید

آپدیت کلش آف کلنز (Clash Of Clans 8.551.4) 21 مهر

به گزارش آکاایران: همان طور که در مقدمه خواندید آپدیت تیر ماه کلش آف کلنز نیز عرضه شده و باید گفت که تغییرات کمی شامل این مینی آپدیت می شود؛ البته طبق آنچه در فروم رسمی این بازی آمده است گویا سرورهای قدیمی نیز با سرورهای جدید تعویض شده اند تا کاربران بتوانند از اجرای بازی لذت برده و مشکل قطع و وصلی یا کاهش سرعت و لگ نداشته باشند.

هنوز لیست دقیقی از باگ ها و مشکلاتی که برطرف شده اند منتشر نگشته است؛ اما آنچه بعد از رفتن به محیط بازی مشاهده خواهید کرد اجازه ی ارتقای ساختمان دفاعی آرچر تاور (Archer Tower) و همچنین ارتقای لول جاینت (Giant) است که صد البته اجازه می دهد گیم پلی بازی دستخوش تغییراتی شود.

آرچر تاور یکی از ساختمان های دفاعی کلیدی بازی محسوب می شود البته بسته به نوع استراتژی و چیدن نقشه ی شما می تواند در دفاع از منابع شما نقش کلیدی را ایفا کند. جاینت نیز در مبارزه و تخریب دیوارها و ساختمان های دفاعی ارزش بالایی دارد. هرچند اینکه آیا اضافه شدن لول برای ارتقای سطح موارد ذکر شده که در آپدیت تیر ماه کلش آف کلنز به بازی اضافه گشته است برای طرفداران خوشایند خواهد بود یا خیر هنوز مشخص نیست؛ اما انتظار می رفت که سوپرسل آپدیت بهتری را برای بازی در نظر بگیرد و امکانات بیشتری به بازی محبوب کلش آف کلنز اضافه شود که تاکنون هنوز این اتفاق رخ نداده است.

ویدیوی تغییرات جدید در آپدیت تیر ماه کلش آف کلنز

دانلود ویدیو

کلش آف کلنز

آپدیت تیر ماه کلش آف کلنز: اضافه شدن لول های جدید - آکاآپدیت تیر ماه کلش آف کلنز: اضافه شدن لول های جدید - آکا

آکاایران: آپدیت تیر ماه کلش آف کلنز: اضافه شدن لول های جدید

درصورتی که پس از انتشار آپدیت تیر ماه کلش آف کلنز وارد بازی شده و آن را تست کرده اید نظر خود را در مورد تغییرات هرچند کم بازی با ما در میان قرار دهید و بگویید که آیا از تغییرات اندک بازی راضی هستید یا نه.

منبع :supercell
.

منبع :

تبلیغات