ویدیوی رسمی جعبه گشایی نینتندو سوییچ منتشر شد

آکاایران: اگر اخبار پیشین را دنبال کرده باشید، باید بدانید که شخصی یک کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) را درست دو هفته قبل از عرضه رسمی آن به بازار از یک فروشگاه بدون نام دریافت کرد. کاربر دریافت کننده کنسول، چندین تصویر و ویدیو را از نینتندو سوییچ ثبت کرده و آن ها را منتشر کرد. بعدها مشخص شد این دستگاه توسط کارمندان یکی از نقاط توزیع نینتندو در ایالات متحده آمریکا دزدیده شده است، به همین دلیل کاربر خاطی دستگاه را به شرکت بازگرداند. اکنون می بینیم که ویدیوی رسمی جعبه گشایی نینتندو سوییچ ، ده روز مانده به عرضه آن به بازار توسط خود شرکت منتشر شده است.

به گزارش آکاایران: همچنین بخوانید:

کنسول نینتندو سوییچ رسما رونمایی شد؛ مشخصات فنی + قیمت

دیگر به تماشای جعبه گشایی نینتندو سوییچ توسط کاربران نیازی نیست

دیگر نیازی نیست تا برای مشاهده جعبه گشایی نینتندو سوییچ ، به انتظار انتشار تصاویر و ویدیوهایی از کاربران بنشینیم، چرا که اکنون ویدیوی رسمی آن به صورت آنلاین منتشر شده است. کارمندان Nintendo Minute این افتخار و شانس را داشتند تا ویدیوی جعبه گشایی نینتندو سوییچ را به صورت آنلاین در یوتیوب منتشر کنند تا به این ترتیب کاربران به منابع غیر رسمی درباره جزییات کنسول جدید این شرکت نیاز نداشته باشند.

ویدیوی رسمی جعبه گشایی نینتندو سوییچ منتشر شد

ویدیوی رسمی جعبه گشایی نینتندو سوییچ منتشر شد - آکاویدیوی رسمی جعبه گشایی نینتندو سوییچ منتشر شد - آکا

آکاایران: ویدیوی رسمی جعبه گشایی نینتندو سوییچ منتشر شد

این ویدیو نمایی بسیار زیبا از صفحه نمایش لمسی کنسول، محل قرارگیری خروجی ها، کارت بازی، اسپیکرها، محل قرارگیری کارت حافظه جانبی و دیگر اجزای دستگاه را به کاربران نمایش می دهد. در جعبه گشایی نینتندو سوییچ همچنین شاهد کنترلرهای Joy Con بوده و علاوه بر آن اطلاعاتی پیرامون گزینه ها و امکانات هر دسته بازی به دست می آورید.

ویدیو کمی طولانی بوده و تا انتهای آن حدود یازده دقیقه زمان می برد، اما اگر درباره امکانات کنسول جذاب و جدید این شرکت کنجکاو شده اید، با تماشای جعبه گشایی نینتندو سوییچ اطلاعات کاملی پیرامون آن به دست می آورید. گفتنی است نینتندو این کنسول را در سوم مارس (پانزدهم اسفند) به بازار عرضه خواهد کرد.

دانلود ویدیو
منبع :ubergizmo
.

منبع :

تبلیغات