یک دختر جوان از بازی Egg Inc برای ساخت رباتی خلاقانه استفاده کرد

آکاایران: برخی از اپلیکیشن ها و مخصوصا بازی های گوشی های هوشمند شدیدا اعتیادآور هستند و بدون توجه، ممکن است به یک قاتل واقعی زمان مفید روزمره شما تبدیل شوند. به عنوان یکی از بازی هایی که اخیرا کاربران زیادی به آن اعتیاد پیدا کرده اند می توان به Egg Inc اشاره کرد، بازی که زمان زیادی را از کاربر طلب کرده و برای کسب امتیاز در آن، باید به طور مداوم و دیوانه وار بر روی صفحه نمایش ضربه زد. اگرچه بازی Egg Inc برای بسیاری از کاربران دردسرساز شده و وقت و اعصاب آن ها را بلعیده است، اما یک فرد دیگر به بهانه کسب امتیاز بالا در بازی، دست به کار شده و یک ربات به منظور زدن ضربه متوالی بر روی صفحه ابداع کرده است!

یک دختر جوان از بازی Egg Inc برای ساخت رباتی خلاقانه استفاده کرد

یک دختر جوان از بازی Egg Inc برای ساخت رباتی خلاقانه استفاده کرد - آکایک دختر جوان از بازی Egg Inc برای ساخت رباتی خلاقانه استفاده کرد - آکا

آکاایران: یک دختر جوان از بازی Egg Inc برای ساخت رباتی خلاقانه استفاده کرد

به گزارش آکاایران: کریستین سونو (Christine Sunu) یک متخصص نرم افزار نیست، اما توانست دسته ای از نرم افزارهای متن باز و قطعه های سخت افزاری ابتدایی را کنار هم قرار داده و آن ها را به شکل یک مرغ بالغ دربیاورد. کریستین سونو نه تنها با این کار توانست سبک زندگی خود را تغییر دهد، بلکه یکی از بازی های محبوب روز را به طور کامل دگرگون کرد.

یک دختر جوان از بازی Egg Inc برای ساخت رباتی خلاقانه استفاده کرد

همچنین بخوانید :

بهترین بازی های چندنفره موبایلی : معرفی بازی Car Wars

کریستین از بازی Egg Inc به عنوان بهانه ای برای ورود به دنیای هک استفاده کرد

نکته جالب اینجاست که این ربات ضربه زن بازی Egg Inc تحت هر شرایطی کار نمی کند. به عنوان نمونه، کریستین نمی تواند بازی Egg Inc را به ربات خود سپرده و به سراغ یک بازی دیگر در کامپیوتر برود. وی ربات بازی Egg Inc را با کامپیوتر خود همگام سازی کرده و این دستگاه تنها در زمانی بازی را به خوبی پیش می برد که کریستین مشغول انجام کاری مفید بر روی کامپیوتر باشد. اگر کاربر با کامپیوتر خود به شبکه های اجتماعی برود، بعد از مدت زمانی متوجه می شود ربات بازی Egg Inc بیکار منتظر ایستاده است و خبری از امتیاز در بازی نیست!

یک دختر جوان از بازی Egg Inc برای ساخت رباتی خلاقانه استفاده کرد

نکته جالب اینجاست که کریستین از همان ابتدا، وب سایت آموزشی هک و امنیت خود را راه اندازی کرد. از نظر وی، دخترها و زنان باید جایگاه خود را در دنیای برنامه نویسی پیدا کنند. همچنین به عقیده وی، این کار سختی نیست، چرا که کریستین به سادگی جمع آوری کدهای متن باز توانست چنین ایده خلاقانه ای را پیاده سازی کند.

دانلود ویدیو

.

منبع :

تبلیغات