وعده Sony به طرفدارنش برای ارائه بازی های جدید در سال 2017
 وعده Sony به طرفدارنش برای ارائه بازی های جدید در سال 2017

وعده Sony به طرفدارنش برای ارائه بازی های جدید در سال 2017 -آکاوعده Sony به طرفدارنش برای ارائه بازی های جدید در سال 2017

آکاایران: وعده Sony به طرفدارنش برای ارائه بازی های جدید در سال 2017

آکاایران: بر اساس گزارش رئیس بخش توسعه کمپانی سونی، سوهیا یوشیدا، کمپانی بازی سازی Sony قصد دارد در سال 2017، پروژه های جدیدی از بازی های جذاب و هیجان انگیز را برای مشتریانش ارائه دهد. وی افزود تمامی بخش های این کمپانی پس از تعطیلات این ژانویه شروع به کار خواهند کرد و تا پایان سال مشغول کار بر روی پروژه ها خواهند بود.
سال گذشته از نظر تولید گجت های هوشمند در بازار تکنولوژی سال مهم و رو به رشدی برای این کمپانی رقم خورد. به گفته آقای یوشیدا در سال جاری پروژه های مهمی در این شرکت تکمیل شد و این شرکت به اوج موفقیت خود در طی سالهای اخیر دست یافت.
به گزارش آکاایران: پروژه های در پیش رو توسط این کمپانی هنوز ناشناخته است، اما گمان می رود این بازی ها برای کنسول حرفه ای PlayStation 4 pro, با عملکرد و ویژگی هایی منحصر به فرد، همچنین نیازمند به سیستم هایی با پردازنده های قدرتمند باشد. او همچنین به این موضوع اشاره کرد که با پیشرفت چشمگیر روز افزون در زمینه تکنولوژی مطمئنا بازی های جدید تفاوت عمده ای با تولیدات 2016 خواهند داشت.

.

منبع :

تبلیغات