تریلر جدید بازی ELEX
 تریلر جدید بازی ELEX

تریلر جدید بازی ELEX -آکاتریلر جدید بازی ELEX

آکاایران: تریلر جدید بازی ELEX

آکاایران: در صفحات اینترنت تریلر جدیدی از بازی جنگجویی ELEX به نمایش در آمده است. این بازی توسط تیم توسعه ی بازی Piranha Bytes و THQ-Nordic در سبک علمی تخیلی فانتزی منتشر شده است. در این تریلر در مورد خط اصلی داستان و شخصیت های بازی در سیاره ی Magalan توضیحاتی را ارائه می کند.
بازی جنگجویی ELEX به گیمرها اجازه خواهد داد تا علاقمندان به کشف جهان پس از آخرالزمان، احاطه شدن زمین توسط ساکنان و موجودات مختلف، از جمله جهش یافته های فرازمینی را تجربه کنند. توسعه دهندگان این بازی می گویند، در حال حاضر سلاح های زیادی در دسترس بازیکنان قرار نخواهد گرفت و آنها می توانند برای مبارزه از شمشیر، تبر و یا حتی از شعله افکن یا تفنگ پلاسمایی استفاده کنند.
به گزارش آکاایران: علاوه بر این کسب مهارت های بیشتر شخص اول داستان به نحوه ی بازی گیمر ارتباط دارد. گیمر باید از نظام روابط در بازی استفاده کند و با قبایل مختلف در بازی متحد شود. ارائه ی نسخه ی پریمر بازی برای سال 2017 برنامه ریزی شده است.
اخبار منتشر شده حاکی از آن است که توسعه دهندگان بازی را برای کاربران PC و کنسول های PS4 و Xbox ارائه خواهند داد. البته اگر در دنیای بازی به سر می برید احتمالا می دانید که توسعه دهندگان استدیو Piranha Bytes، بازی محبوب Risen و Gothic را در کارنامه کاری خود دارند. افرادی که به شخصیت های این بازی علاقمندند هم اکنون انتظار بازی جدید این استدیو را می کشند.

.

منبع :

تبلیغات