بازی ساختمان سازی Minecraft و پشتیبانی از هدست Gear VR

آکاایران:  

بازی ساختمان سازی Minecraft و پشتیبانی از هدست Gear VR

بازی ساختمان سازی Minecraft و پشتیبانی از هدست Gear VR -آکابازی ساختمان سازی Minecraft و پشتیبانی از هدست Gear VR -آکا

آکاایران: بازی ساختمان سازی Minecraft و پشتیبانی از هدست Gear VR

بازی ساختمان سازی Minecraft موجنگ در فکر ایجاد بازی های خلاقانه

به گزارش آکاایران: اگر شما هم از عاشقان دنیای مکعبی Minecraft هستید، قطعا خوشحال می شوید اگر بدانید که قرار است این مکعب ها را بهتر و واقعی تر از قبل لمس کنید !

نسخه ای از بازی ساختمان سازی Minecraft قرار است برای گوشی های هوشمند منتشر شود و از هدست واقعیت مجازی Gear VR هم پشتیبانی کند.

کمتر کسی را می توان یافت که بازی باز باشد و اسم بازی Minecraft را نشنیده باشد. یک بازی کاملا خلاقانه با ایده ای بی نظیر که توسط یک برنامه نویس سوئدی به نام مارکوس پرسون ساخته شد و با حمایت های کمپانی موجنگ به این نایل آمد. اکنون این بازی پا را فراتر گذاشته و در صدد ورود به جدیدترین تکنولوژی بازی های رایانه ای یعنی هدست های واقعیت مجازی است.

کمپانی «موجنگ» (Mojang)، توسعه دهنده بازی Minecraft، به تازگی اطلاعات جدیدی از نسخه تلفن های همراه عنوان Minecraft  منتشر کرد که براساس آن، این بازی قابلیت پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی را که توسط این گوشی های هوشمند ارائه می شود، دارا است. در اواخر سال گذشته میلادی بود که نسخه مخصوص «آکیولوس ریفت» (Oculus Rift) بازی Minecraft معرفی شد و هنوز هم در حال گذراندن مراحل ساخت خود است.

نسخه سازگار با هدست Gear VR همانند سایر نسخه های بازی است و تفاوتی نخواهد داشت؛ همچنین این نسخه از بازی کراس پلتفرم خواهد بود، بدین معنا که کاربران Gear VR می توانند با بازی بازانی که از کنسول یا رایانه شخصی استفاده می کنند نیز به بازی بپردازند.

موجنگ پیشنهاد کرده است که این بازی روی محصولات جدید سامسونگ همانند گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۷ اجرا شود. همچنین وبسایت رسمی بازی Minecraft تعدادی پیشنهاد ارائه داده است تا به کمک آن بتوانید بهترین تجربه را از بازی روی هدست Gear VR داشته باشید.

Minecraft همچنان به فروش بی نظیر خود ادامه می دهد. هر روز ۱۰ هزار نسخه از بازی به فروش می رسد و این روند به این زودی ها متوقف نخواهد شد.

بازی Minecraft هم اکنون برای تمامی کنسول های نسل هفتم و هشتم و همچنین سیستم عامل های PC در دسترس است. نسخه موبایلی بازی هم برای سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندور فون قابل دسترسی است.

منبع :

تبلیغات