FIFA 16: واکنش شدید رئیس EA به منتقدین تیم های بانوان
 FIFA 16: واکنش شدید رئیس EA به منتقدین تیم های بانوان

FIFA 16: واکنش شدید رئیس EA به منتقدین تیم های بانوان -آکاFIFA 16: واکنش شدید رئیس EA به منتقدین تیم های بانوان

آکاایران: FIFA 16: واکنش شدید رئیس EA به منتقدین تیم های بانوان

آکاایران: رئیس ورزش های EA  در برابر اخبار مربوط به ویژگی های بازی های آینده FIFA 16، به شدت جبهه گرفت.
انگشت اتهام به سمت فیفا است. آن ها دو رسوایی به بار آورده اند! یکی مربوط به پرونده ی فساد مالی  و رشوه خواری، دیگری درباره ی فیلم بازی ها.
به گزارش آکاایران: همواره در رابطه با اخبار فوتبال بانوان در رسانه های جمعی، کم لطفی شده است و تبعیض جنسیتی به چشم می خورد.
پیتر موری یکی از مقامات EA در شبکه ی اجتماعی توییتر بیان کرد: از اینکه اخبار FIFA 16 در مورد بازی های بانوان همیشه تند و تیز است، بسیار ناراحتم.
افراد زیاد دیگری نیز این حرکت را مورد نکوهش قرار داده اند. از جمله گفته هایی چون: در FIFA 16، مردان به راحتی از زنان انتقاد می کنند بدون اینکه هیچ خصومتی با هم داشته باشند چرا که آن ها فقط می ترسند!
شخص دیگری نیز در این رابطه گفته است: در FIFA 16 مردان زیادی از منتقدین بانوان به شمار می روند در حالیکه همین آقایون کلامی در مورد فساد مالی فیفا به زبان نمی آورند!
در حال حاظر 12 تیم ملی فوتبال بانوان در فیفا رسمیت یافته اند که در تورنمنت های مختلف با یکدیگر رقابت می کنند. آلمان، آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلیس، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک.
یکی از نشانه های تغییرات ایجاد شده این است که تیم مردان اجازه ی مسابقه با تیم بانوان را ندارد. ما همچنان منتظر دریافت امتیازاتی برای تیم های زنان هستیم.

منبع :

تبلیغات