آنچارتد4 در صدر بازی های پرفروش هفته ی گذشته قرار گرفت
آنچارتد4 در صدر بازی های پرفروش هفته ی گذشته قرار گرفت

آنچارتد4 در صدر بازی های پرفروش هفته ی گذشته قرار گرفت - آکا

آکاایران: آنچارتد4 در صدر بازی های پرفروش هفته ی گذشته قرار گرفت

آکاایران: دو هفته ای است که از عرضه ی چهارمین قسمت در مجموعه بازی های آنچارتد می گذرد. «آنچارتد4» نه تنها از سوی منتقدان مورد توجه قرار گرفته، بلکه بازی توانسته است تا بیشترین فروش را در بین تمام بازی های این مجموعه داشته باشد.

به گزارش آکاایران:

آنچارتد4 توانسته است در هفته ی اول فروش خود، در صدر لیست بازی های پرفروش ژاپن قرار بگیرد.

طبق آمار و ارقامی که موسسه ی Chart-Track ارایه داده، آنچارتد4 توانسته است تا در هفته ی اول فروش اش، رتبه ی اول را در انگلستان کسب کند. این موسسه ی انگلیسی، همچنین گزارش داده است که فروش هفته ی اول آنچارتد 4، از فروش قسمت سوم این مجموعه یعنی Uncharted 3: Drake’s Deception حدود 66 درصد بیشتر بوده است.

در لیست پرفروش ترین بازی های هفته ی گذشته ی انگلستان، رتبه ی دوم به بازی Doom اختصاص داده شده است. بازی Battleborn هم که دو هفته ی پیش عرضه شده و در صدر لیست بازی های پرفروش قرار گرفته بود، در هفته ی دوم فروش اش، از رتبه ی اول به رتبه ی دوازدهم کوچ کرده است.

آنچارتد4 در صدر بازی های پرفروش هفته ی گذشته قرار گرفت

موفقیت آنچارتد4 فقط هم به انگلستان ختم نمی شود. موسسه ی آماری Media Create که فروش بازی ها را در ژاپن بررسی می کند، از فروش بالای این بازی خبر داده است. آنچارتد4 توانسته است در هفته ی اول فروش خود، در صدر لیست بازی های پرفروش ژاپن قرار بگیرد و بیش از 128 هزار نسخه بفروشد.

آنچارتد4 در روز دهم ماه میلادی جاری به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن4 عرضه شد.

تمام اخبار مربوط به آنچارتد4 را می توانید از اینجا دنبال کنید.

منبع :

تبلیغات