قسمت بعدی Star Wars Battlefront در سال 2017 عرضه می شود
قسمت بعدی Star Wars Battlefront در سال 2017 عرضه می شود

قسمت بعدی Star Wars Battlefront در سال 2017 عرضه می شود - آکا

آکاایران: قسمت بعدی Star Wars Battlefront در سال 2017 عرضه می شود

آکاایران: این طور که به نظر می رسد، استودیوی بازی سازی DICE حسابی سرش شلوغ است. ساخت قسمت بعدی مجموعه بازی های لبه ی آینه (Mirror’s Edge) و Battlefield 1 به کنار، شرکت الکترونیک آرتز گفته است که ساخت Star Wars Battlefront 2 هم در این استودیو آغاز شده است.

به گزارش آکاایران:

در سال 2018 میلادی باید منتظر عرضه ی جنگ ستارگان استودیوی بازی سازی Visceral Games باشیم.

طبق خبری که الکترونیک آرتز داده، قسمت بعدی بازی Star Wars Battlefront قرار است در سال 2017 میلادی عرضه شود. الکترونیک آرتز، این خبر را در کنار اعلام زمان عرضه ی شماره های جدید دیگر مجموعه های اش اعلام کرده است. برای مثال، Mass Effect جدید قرار است در اوایل سال 2017 عرضه شود، نید فور اسپید بعدی هم در سال 2017 عرضه خواهد شد. عرضه ی تایتان فال 2 (Titanfall 2) هم برای پاییز امسال برنامه ریزی شده است.

قسمت بعدی Star Wars Battlefront در سال 2017 عرضه می شود

الکترونیک آرتز در کنار اعلام محدوده ی زمانی عرضه ی Star Wars Battlefront 2، از عرضه ی جنگ ستارگانی که استودیوی بازی سازی Visceral Games می سازد هم صحبت کرده است. این طور که به نظر می رسد، در سال 2018 میلادی باید منتظر عرضه ی جنگ ستارگان این استودیوی بازی سازی باشیم. استودیوی بازی سازی Visceral Games تا به امروز مجموعه بازی های «فضای مرده» (Dead Space)، «دوزخ دانته» (Dante’s Inferno) و Battlefield: Hardline را ساخته است.

الکترونیک آرتز هم چنین استودیوی کاملا جدیدی به اسم Motive تاسیس کرده است که در آن، «امی هنیگ»، کارگردان مجموعه بازی های آنچارتد و «جید ریموند»، تهیه کننده ی اسپلینترسل و فرقه اساسین، مشغول ساخت یک جنگ ستارگان بزرگ هستند.

قسمت بعدی Star Wars Battlefront قرار است محتوایی بر اساس قسمت های آینده ی فیلم های جنگ ستارگان، یعنی قسمت های هشتم و نهم را در خود جای دهد.

 

منبع :

تبلیغات