سونی فیلم اسلندرمن را می سازد
سونی فیلم اسلندرمن را می سازد

سونی فیلم اسلندرمن را می سازد - آکا

آکاایران: سونی فیلم اسلندرمن را می سازد

آکاایران: شرکت سونی قصد دارد فیلم سینمایی ترسناکی براساس شخصیت «اسلندرمن» (Slender Man) تولید کند. اسلندرمن در چند وقت گذشته به یکی از شخصیت های پر طرفدار اینترنت تبدیل شده و کاربران در زمان های مختلف از چهره ی اسلندرمن در گفتگوها و شرایط خاص استفاده می کنند. براساس اطلاعات قرار گرفته در سایت The New York Times، استودیوی Screen Gems که یکی از زیر مجموعه های Sony Pictures محسوب می شود، در حال ساخت فیلمی براساس این شخصیت ترسناک و محبوب دنیای اینترنت است.

به گزارش آکاایران:

شخصیت اسلندرمن در سال 2009 توسط اریک نادسن خلق شد.

در این اطلاعات آمده که فیلم نامه ی آن هنوز به پایان نرسیده و احتمال دارد که کار فیلم برداری تا قبل از پایان سال 2016 شروع شود. از آنجایی که اسلندرمن در این فیلم نقش پر رنگی را ایفا می کند، انتظار می رود که داستان جذابی برای آن در نظر گرفته شود.

شخصیت اسلندرمن در سال 2009 توسط «اریک نادسن» (Eric Knudsen) در یک فروم اینترنتی خلق شد. این شخصیت صورت ندارد، قد بسیار بلندی دارد و کت و شلوار سیاه رنگی به تن می کند. این شخصیت روی کودکان تاثیر بسیار زیادی دارد و می تواند صدمات روانی به آن ها وارد کند. اسلندرمن به سرعت مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفت و حتی بازی های مختلفی هم از روی آن ساخته شده است. البته این شخصیت در سال 2014 سر و صدای زیادی به پا کرد. در آن سال یک دختر 12 ساله با تاثیر از Slender Man با چاقو به یکی از دوستانش صدمه زد.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره ی  این فیلم منتشر نشده و نمی دانیم درچه تاریخی اکران می شود. به احتمال زیاد در ماه های آینده خبرهای بیشتری از فیلم اسلندرمن می شنویم.

 

منبع :

تبلیغات