‫معرفی بازی Herobots - Build to Battle؛ مبارزات رباتیک‬
‫معرفی بازی Herobots - Build to Battle؛ مبارزات رباتیک‬

‫معرفی بازی Herobots - Build to Battle؛ مبارزات رباتیک‬ -آکاHerobots - Build to Battle

آکاایران: ‫معرفی بازی Herobots

آکاایران: شاید تولیدکنندگان اپلیکیشن ها موبایل تمایل کمتری به انتشار آثار خود در سیستم عامل ویندوز فون داشته باشند، اما در میان این بیابان هموار همیشه شاهد دریاچه هایی هستیم که می توانند تا مدت ها مسافران خود را سیراب کنند. Herobots – Build to Battle آمده تا همین وظیفه را برعهده بگیرد؛ عنوانی که مطمئنا سیستم عامل های دیگر حسرت داشتنش را می خورند.

به گزارش آکاایران: Herobots – Build to Battle با وجود این که از زیر مجموعه های فایتینگ یا مبارزه ای محسوب می شود اما دارای تفاوت های مثبت زیادی با آثار این سبک است. همان طور که از اسم بازی می توان حدس زد، در این عنوان باید در نقش رباتی با دیگر همنوعان خود مبارزه کنید.

اولین نکته بسیار مثبت بازی که از همان ابتدا شما را شیفته خود خواهد کرد، بخش شخصی سازی و انتخاب های ربات های گوناگون است. قبل از شروع مبارزات می توانید میان سی ربات مختلف آن چیزی که دوست دارید را انتخاب کنید. پس از انتخاب ربات خود، نوبت به بخش شخصی سازی می رسد. در اینجا دو راه دارید: تغییرات ظاهری به مبارز خود بدهید یا او را با سلاح ها و زره های جدیدی مجهز کنید.

بدون شک تنوع بالا در این بخش باعث خواهد شد برای تجهیزات بیشتر، مدت ها به انجام بازی بپردازید. پس از انتخاب ربات خود و وارد شدن به میدان مبارزات دومین نکته ای که بدون شک دل بازیکنان را خواهد ربود، نمای دوربین بازی است. برخلاف عناوین سبک فایتینگ، Herobots – Build to Battle دو بعدی یا دو و نیم بعدی نبوده و کاربر از نمای بالا به بازی اشراف دارد.

‫معرفی بازی Herobots - Build to Battle؛ مبارزات رباتیک‬

دانلود بازی ویندوز فون

ویندوز استور

منبع :

معرفی بازی ویندوز فون

تبلیغات