هکرهای سایت مروج خیانت: هیچ کس مراقب ما نبود

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- هکرهای یک سایت مروج خیانت مدعی شدند کلید PGP سایت یاد شده دسترسی یافته و آن را در معرض دید قرار داده اند.

هکرهای سایت مروج خیانت: هیچ کس مراقب ما نبود

هکرهای سایت مروج خیانت: هیچ کس مراقب ما نبود -آکاهکرهای

آکاایران: هکرهای سایت مروج خیانت: هیچ کس مراقب ما نبود

هکرهایی که با افشای اطلاعات میلیون ها کاربر یک سایت مروج خیانت جنجال گسترده ای به راه انداخته اند از امنیت پایین این سایت خبر می دهند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این هکرها به صراحت اعلام کرده اند که سایت اشلی مدیسون امنیت بسیار پایینی داشته و در زمان حمله به آن هیچ کس متوجه موضوع نشده و لذا داده های آن به راحتی سرقت شده است.

هکرهای یاد شده که عنوان Impact Team را برای خود انتخاب کرده اند می گویند به کلید PGP سایت یاد شده دسترسی یافته و آن را هم در معرض دید قرار داده اند.

این هکرها در بیانیه ای که همزمان با انتشار تازه ترین مجموعه از اطلاعات خصوصی کاربران منتشر کرده اند مدیران شرکت Avid Life Media که سایت اشلی مدیسون را اداره می کرد، کلاه بردار و احمق توصیف کرده و افزوده اند که همگان می توانند داده های کاربران سایت یاد شده را مشاهده کنند.

هکرهای Impact Team تهدید کرده اند که اسامی، تصاویر و محتوای غیراخلاقی مشتریان سایت اشلی مدیسون را در صورت تداوم فعالیت این سایت ها منتشر خواهند کرد.

برخی اطلاعات منتشر شده از این سایت نشان می دهد که برخی کارکنان عالی رتبه دولتی آمریکا، انگلیس، کانادا و برخی کشورهای دیگر اروپایی و رژیم صهیونیستی در سایت یاد شده عضویت داشته اند.

حجم اطلاعاتی که فعلا در اختیار هکرهای Impact Team است حدود ۳۰۰ گیگابایت اعلام شده که ایمیل های کارکنان و اسناد داخلی اشلی مدیسون و همین طور اطلاعات متنی و تصویری و چت های کاربران این سایت را در بر می گیرد. هکرها تاکنون ۱۰ گیگابایت از این اطلاعات را منتشر کرده اند.منبع :

مراقب

تبلیغات