نیمی از سازمان های جهان پنج بار مورد حملات DDoS قرار گرفته اند

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- برخی سازمان های جهانی در یک روز بیش از 4 بار با چنین حملات سایبری مواجه شده اند.

نیمی از سازمان های جهان پنج بار مورد حملات DDoS قرار گرفته اند

نیمی از سازمان های جهان پنج بار مورد حملات DDoS قرار گرفته اند -آکانیمی

آکاایران: نیمی از سازمان های جهان پنج بار مورد حملات DDoS قرار گرفته اند

نتایح حاصل از یک مطالعه جدید نشان داد حدود سه چهارم سازمان های جهانی قربانی حملات سایبری DDoS بوده اند.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از اینکوئیرر، مرکز Neustar با بررسی جدید خود اعلام کرد ۸۰ درصد سازمان های مذکور تاکنون بیش از یک بار مورد این دسته از حملات سایبری قرار گرفته اند و البته اینترنت اشیا (IoT) باعث شده است آنها بیش از گذشته مورد هدف حملات مذکور قرار بگیرند.

در این گزارش گفته شد سازمان های کوچک و متوسط بیش از سازمان های بزرگ مورد هدف حملات سایبری DDoS قرار می گیرند و این خطر سازمان ها را در همه نقاط جهان تهدید می کند.

این بررسی جدید نشان داد ۵۷ درصد قربانیان این حملات سایبری در جریان اتفاق مذکور به نوعی با سرقت های اطلاعاتی مواجه شده اند که در این فرآیند اطلاعات مشتریان، داده های مالی یا اموال معنوی سازمان به سرقت رفته است.

نیمی از سازمان های جهان پنج بار مورد حملات DDoS قرار گرفته اند

سازمان

 

همچنین ۴۷ درصد سازمان ها اعلام کردند که در طول فعالیت خود بیش از پنج بار مورد هدف حملات سایبری قرار گرفته اند. در اکتبر گذشته گفته شد برخی سازمان های جهانی در یک روز بیش از ۴ بار با چنین حملات سایبری مواجه شده اند.

لازم به ذکر است نیمی از سازمان های جهانی پس از وقوع حملات DDoS هر یک ساعت که در فعالیت شان اختلال ایجاد شده است ۱۰۰ هزار دلار ضرر کرده اند و یک سوم سازمان ها نیز به ازای هر ساعت ۲۵۰ هزار دلار خسارت پرداخت کرده اند.
 منبع :

حملات

تبلیغات