حمله هکرها به گرو ه های نژادپرست

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی گروهی از هکرها با هک کردن یک وب سایت، اقدام به انجام حمله منع دسترسی زده و علاوه بر آن به سراغ افشای اطلاعات کاربرانی کرده اند که در گروه نژاد پرست کوکلاکس کلان عضو هستند.

حمله هکرها به گرو ه های نژادپرست

حمله هکرها به گرو ه های نژادپرست -آکاحمله

آکاایران: حمله هکرها به گرو ه های نژادپرست

به تازگی گروهی از هکرها با هک کردن یک وب سایت، اقدام به انجام حمله منع دسترسی زده و علاوه بر آن به سراغ افشای اطلاعات کاربرانی کرده اند که در گروه نژاد پرست کوکلاکس کلان عضو هستند.

به گزارش آکا ایران به نقل از شماران سیستم به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Gizmodo، کوکلاکس کلان یا Ku Klux Klan به گروهی معروف گفته می شود که به صورت تندرو به مخالفت باوجود سیاه پوستان می پردازند و معتقدند که زمین برای سفیدپوستان ساخته شده است.

بسیاری از افراد با این گروه آشنایی دارند و در فیلم های دوران وسترن این گروه که نشانه آنها کلاه های سفید رنگی که تمام صورت را می پوشانند است را دیده اند ولی با کمال تاسف باید گفت که این گروه هنوز در دنیای امروزی نیز متلاشی نشده است.

 
حمله هکرها به گرو ه های نژادپرست

نژادپرست


این گروه به قدری علنی کار می کنند که حتی برای خود وب سایتی نیز دارند که دارای دامنه بسیار گران قیمت kkk.COM است. به تازگی گروهی از هکرها اقدام به حمله به این وب سایت کرده و به شدت به ساختار سایبری این گروه آسیب زده اند.

اعضای این گروه معمولا دوست ندارند تا هویتشان فاش شود و به همین دلی نیز از نقاب های کلاه مانند یاد شده استفاده می کنند ولی هکرها با دسترسی به اطلاعات این افراد، قصد افشای آن را دارند.

این هکرها علاوه بر دستیابی به اطلاعات، حملات محدودیت دسترسی یا dos را نیز اعمال کرده اند. به این ترتیب به این وب سایت پس از نزدیک به ده روز، هنوز بازیابی نشده است.
 منبع :

هکرها

تبلیغات