چه کسانی ایمیل رئیس سازمان سیا و وزیر امنیت داخلی امریکا را هک کردند

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- حمایت از ملت فلسطین به جایی رسید که ایمیل رئیس سازمان سیا به دست هکرها هک شد!

چه کسانی ایمیل رئیس سازمان سیا و وزیر امنیت داخلی امریکا را هک کردند

چه کسانی ایمیل رئیس سازمان سیا و وزیر امنیت داخلی امریکا را هک کردند -آکاکسانی

آکاایران: چه کسانی ایمیل رئیس سازمان سیا و وزیر امنیت داخلی امریکا را هک کردند

هکرها در حمایت از ملت فلسطین ایمیل رئیس سازمان سیا و وزیر امنیت داخلی آمریکا را هک کردند.

به گزارش آکا ایران به نقل از خبرآنلاین، یک نوجوان آمریکایی (craca) و یک گروه طرفدار فلسطین ادعا کردند که توانسته اند ایمیل رئیس سازمان سیا- جان برنان- و وزیر امنیت داخلی امریکا - جه جانسون - را هک کنند.

اف.بی.آی و سرویس اطلاعاتی هر دو به دنبال یافتن پاسخ در این زمینه هستند و یکی از مقامات رسمی اظهار کرده که اطلاعات خاصی با این ایمیل جابجا نمی شده است که تحت نفوذ قرار گیرد.

البته نیویورک پست به نقل از یک هکر نوجوان که مسئولیت این نفوذ را برعهده گرفته، نوشته است که وی توانسته به اطلاعات شخصی ۱۲ مأمور اطلاعاتی از روی ایمیل رئیس سازمان سیا دست پیدا کند.

وی نه تنها ایمیل رئیس سازمان، بلکه حساب کاربری AOL وی، پیغام صوتی و یک قبض خانگی را در کنار اطلاعات ۱۲ مأمور حاوی ۵۰ صفحه را نیز در این هک به دست آورده است.

با جستجو در حساب کاربری این هکر(craca) چندین پیام حمایت از فلسطینی ها در پست های وی دیده می شود اما وی صراحتاً اعلام کرده که مسلمان نیست و یک دانش آموز دبیرستان و مخالف سیاست های امریکا درباره اسرائیل و فلسطینیان است.

این هکر در مصاحبه با سی ان ان {لینک} گفت جان برنان و جه جانسون هر دو از افراد شاخص آمریکا هستند و اگر کسی آنها را هک کند، بدین معنی است که آنها باید خجالت بکشند و به رفتارهای خود در قبال کشتار مردم بی گناه فلسطین فکر کنند و اینکه چرا روی مردمی (اسرائیل) که آدم می کشند، سرمایه گذاری می کنند؟منبع :

سازمان

تبلیغات